Maja Hyży nie wytrzymała i odniosła się do przykrych komentarz: „Kim trzeba być, jaką osobą żeby w ogóle coś takiego napisać!!”
fot. Instagram/majahyzy

Maja Hyży nie wytrzymała fali hejtu: „Kim trzeba być, jaką osobą żeby w ogóle coś takiego napisać!!"

Maja Hyży pokazała uroczy filmik ze swoją córeczką. W komentarzach już po raz kolejny rozpętała się istna burza. Maja nie wytrzymała i odpowiedziała na hejt.
Joanna  Biegaj
Maja Hyży nie wytrzymała i odniosła się do przykrych komentarz: „Kim trzeba być, jaką osobą żeby w ogóle coś takiego napisać!!”
fot. Instagram/majahyzy
Odkąd na świecie pojawiła się Antosia – trzecie dziecko wokalistki, Maja chętnie pokazuje jej zdjęcia w mediach społecznościowych. Fani zarzucają jej jednak faworyzowanie córeczki. Maja cierpliwie odpowiada na komentarze pod zdjęciami na swoim Instagramie.

Uroczy filmik

Na profilu Mai pojawił się uroczy filmik z jej malutką córeczką. Przyznała, że bardzo ją on rozczula i zdecydowała podzielić się nim z fanami. 
„Musiałam Wam pokazać ten krótki filmik. Nie wiem jak Was ale mnie on mega rozczula”.

Widać na nim przesłodkie maleństwo ze swoją mamą. Choć ze zdjęć, z których złożony jest filmik, aż bije miłość, ciepło i czułość – niektóre osoby i tak skrytykowały Majkę.
Redakcja poleca: Rodzice na zajęciach dzieci - co dają mamom? Film
Co zajęcia dla dzieci dają mamom? Szereg korzyści! Mamy mają okazję do wyjścia z domu, a z zajęć czerpią pomysły na jeszcze fajniejsze zabawy ze swoimi dziećmi. Zobacz, co rodzice robią na zajęciach dla dwulatków!

Fala hejtu

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Dużo z nich było pozytywnych i pełnych zachwytu, jednak zdarzyły się też bardzo przykre. Internauci znowu zarzucili młodej mamie, że nie pokazuje pozostałych dzieci - dwóch synów

„A nie rozczula cie ze o synach zapomniałaś . Jak nie możesz pokazać ich twarzy to chociaz tylem można pokazac ze masz czas dla nich” - napisała jedna z komentujących osób.

Maja odpowiedziała na te smutne słowa: „Kim trzeba być, jaką osobą żeby w ogóle coś takiego napisać!!”. Dodała również, że współczuje braku swojego życia.

„Ja to współczuję miec taka matke jak Maja .Ile jest Celebrytow np. Wedzikowska co pokazuje ze to ze jest slawna , bogata i ma dużo pracy a czas z dziecmi to dla niej przyjemnosc . Taka kobieta to dla mnie autorytet .A ta niby gwiazda Maja to tylko taki narcyz i jej uroda najwazniejsza” - odpowiedziała na komentarz wokalistki internautka.

Internautki stanęły w obronie Mai

Mimo przesiąkniętych negatywnymi emocjami komentarzy, w dyskusji nie zabrakło też osób, które stanęły w obronie Mai.
„gorszej głupoty nigdy nie widziałam.. @majahyzy ma coś udowadniać obcym ludziom? BOŻE. logiczne, że wszystkie dzieci kocha tak samo :) to że czegoś nie ma w Internecie nie znaczy, że to nie istnieje. pozdrawiam” - napisała jedna z kobiet.

Źródło: Instagram

Zobacz także: 
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy