Maja Hyży o samotnym macierzyństwie
fot. Instagram/majahyzy

Maja Hyży o samotnym macierzyństwie: „Jestem zahartowana i lubię się czuć samowystarczalna”

Maja Hyży zdecydowała się opowiedzieć o samotnym macierzyństwie. Wokalistka zdradziła także, jaka była jej reakcja, gdy dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniaków.
Joanna  Biegaj
Maja Hyży o samotnym macierzyństwie
fot. Instagram/majahyzy
Maja Hyży jest mamą trójki dzieci. Starsi synowie, Aleksander i Wiktor, są owocem związku z Grzegorzem Hyżym. Młodszą córeczkę, Antosię, piosenkarka wychowuje wspólnie z nowym partnerem. Maja Hyży ostatnio publicznie zabrała głos na temat jej relacji z byłym mężem. Wyznała, że jest nękana i prześladowana od lat. Zdradziła również, że przez 8 lat milczała dla dobra dzieci. Teraz piosenkarka w programie „Dzień Dobry TVN” opowiedziała o tym, jak radziła sobie z samotnym macierzyństwem.

Maja Hyży o samotnym macierzyństwie

Maja Hyży wyznała, że jest zahartowana i lubi czuć się samowystarczalna. Zaczęło się to od tego, że jako młodziutka dziewczyna musiała zmierzyć się z opieką nad bliźniakami, co jest znacznie trudniejsze, niż opiekowanie się jednym dzieckiem.

„Lubię o tym opowiadać i duma mnie rozpiera, bo będąc 23-letnią dziewczyną, dawałam radę, tak się zawzięłam, że nie chciałam żadnej pomocy. Mam wrażenie, że do dnia dzisiejszego mi tak zostało. Jestem zahartowana i lubię się czuć samowystarczalna, pomimo że mam przy swoim boku faceta, który mi dużo pomaga” – powiedziała wokalistka. 

Jak to jest być mamą bliźniaków?

Jak Maja Hyży zareagowała na wiadomość, że jest w ciąży bliźniaczej? Na początku była przekonana, że urodzi jedno dziecko. Gdy okazało się jednak, że zostanie mamą bliźniaków – rozpłakała się.

„To był płacz ze szczęścia i z takiej bezradości, przerażenia, niewiedzy” – powiedziała piosenkarka.

Bycie mamą bliźniaków to podwójne szczęście, jednak rola mamy jest wtedy jeszcze bardziej wymagająca. Według Mai Hyży kobiety z natury są bardzo dobrze zorganizowane i przewyższają w tej kwestii mężczyzn. 

„Z całym szacunkiem dla mężczyzn, my kobiety jesteśmy najlepiej zorganizowaną jednostką na świecie” – dodała dumna mama.
 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Zgodne wychowywanie dziecka – film
Zastanawiasz się jak razem zgodnie wychowywać malucha? Twój mąż chce grać z malcem w piłkę, a ty upierasz się przy teatrze. To da się pogodzić.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy