Maja Hyży planuje drugie dziecko
fot. Adobe Stock

Maja Hyży wspomina roczek córki i... planuje kolejne dziecko!

Maja Hyży na Instagramie wspomina przyjęcie swojej córeczki Tosi z okazji jej pierwszych urodzin. Wokalistka zdradziła również, że być może po raz kolejny zdecyduje się na dziecko.
Joanna  Biegaj
Maja Hyży planuje drugie dziecko
fot. Adobe Stock
Maja Hyży jest już mamą dwóch chłopców: Aleksandra i Wiktora. Ponad rok temu na świat przyszło jej trzecie dziecko – córeczka Tosia. Wokalistka nie ukrywa, że macierzyństwo bardzo jej służy. 

Kolejne dziecko?

W lipcu córka piosenkarki skończyła roczek. Teraz Maja Hyży wróciła wspomnieniami do tego wyjątkowego dnia, publikując fotografie z przyjęcia, które przypominało małe wesele. Roczek Tosi z pewnością był niezapomnianym wydarzeniem, jednak uwagę przyciągają także słowa młodej mamy, którymi opisała zdjęcia.

„To był jeden z najpiękniejszych dni w Naszym życiu. Tosia skończyła swój pierwszy roczek 10 lipca. Rok temu Nasze życie nabrało zupełnie innych barw, jeszcze bardziej wyrazistych i nasyconych” - zaczęła swój wpis.

W dalszej części była uczestniczka programu „X Factor” zdradziła, że macierzyństwo całkowicie zmieniło jej życie oraz, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w tej kwestii: „To dar posiadać dzieci, dzięki którym Nasze życie nabiera sensu. Nie wyobrażam sobie życia bez moich dzieci i ich uśmiechu. Czuję, że to nie ostatnie moje słowo”.
 
Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak nie krzyczeć na dziecko – jak przestać krzyczeć? Jak krzyk wpływa na dziecko? [WIDEO]
Jeśli zastanawiasz się, jak nie krzyczeć na dziecko, najważniejszy krok do sukcesu masz już za sobą. Krzyczenie na dziecko przynosi bowiem fatalne skutki i wyrabia w maluchu nawyk rozwiązywania problemów podniesionym głosem. A to nie jest dobry kapitał na przyszłość. Psycholog wyjaśnia, czy można krzyczeć na dziecko, i jak przestać to robić.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy