Maja Hyży z córeczką
fot. Instagram/majahyzy

Maja Hyży skrytykowana przez fankę. W komentarzach kłótnia

Aktywna w mediach społecznościowych piosenkarka została zaatakowana za użycie anglojęzycznego słowa. Skomentowano także brak bucików u jej córeczki.
Aleksandra Zaborowska
Maja Hyży z córeczką
fot. Instagram/majahyzy
Maja Hyży ochoczo dzieli się na Instagramie szczegółami z życia swojego i córeczki. Przeważnie jej zdjęcia są komentowane przez obserwatorki, które z zainteresowaniem śledzą jej stylizacje oraz reklamowane produkty.

Kłótnia między fankami

Tym razem jednak pod postem wywiązała się nieprzyjemna utarczka pomiędzy internautkami, w której Maja zdecydowała się poprzeć jedną z nich. „Wszystko ma swój początek, ale niestety też swój koniec. Pogoda za oknem smutna i szara. Szczerze? Nie byłam jeszcze gotowa z moją garderobą na chłodne dni, więc wczorajszy dzień zakończył się shoppingiem” – napisała Hyży pod zdjęciem. „A może zakupami? Używamy języka polskiego” – odpisała jej zgryźliwie jedna z obserwatorek.

Wśród komentujących znalazła się jednak też wierna fanka, która stanęła w obronie piosenkarki. „Shopping to dla Ciebie mega wyczyn zrozumieć… Pewnie przetłumaczyłaś sobie… zanim wstawiłaś ten denny komentarz. Świat idzie do przodu, trochę języka radzę liznąć” – odpisała internautka, która po chwili dodała: „Maja jesteś mega kobietą, pełną miłości, ignoruj głupie komentarze. Pozdrawiam”. Hyży odpowiedziała komentującej serduszkiem.
 

W gąszczu komentarzy znalazło się też nawiązanie do braku bucików u kilkumiesięcznej córeczki Mai. „Nigdy nie zapomnę komentarza pewnej pani w ZOO we Wrocławiu, która zwróciła mi uwagę, że mój 3-miesięczny synek nie ma butów, trzymałam go na rękach tak jak Ty swoją córeczkę” – napisała inna internautka.

Źródło: Instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy