Maja Hyży śpi z córką
fot. Instagram

Maja Hyży śpi z córką, ale jest pełna obaw: „Nie chcę jej przyzwyczajać”

Maja Hyży zastanawia się, czy spanie z dzieckiem to dobry pomysł. Choć malutka Tosia ma niespełna 3 miesiące, mama nie chce jej przyzwyczajać do spędzania nocy w łóżku rodziców.
Magdalena Drab
Maja Hyży śpi z córką
fot. Instagram
Maja Hyży radzi się fanów, czy wspólne spanie z dzieckiem to dobre rozwiązanie. Jej córka spędza z mamą i tatą kilka godzin każdej nocy, a piosenkarka nie chciałaby jej do tego przyzwyczajać.

Maja Hyży nie wie, czy spać z dzieckiem

Artystka napisała wprost: mała Tosia ląduje w łóżku rodziców ok. 5-6 rano i zostaje tam aż do momentu, gdy wszyscy się obudzą. Maja Hyży ma wątpliwości, czy powinna się na to zgadzać. Chociaż dziewczynka to dopiero kilkumiesięczne niemowlę, wspólne spanie budzi obawy gwiazdy. Maja Hyży nie chce przyzwyczaić dziecka do spania z rodzicami.

„Zastanawiam się, czy nie przyzwyczajam jej już do spania z nami w łóżku, a tego chciałabym uniknąć. Jakie macie zdanie i doświadczenie w tym temacie?” – zapytała na Instagramie.

Internauci odpowiedzieli zgodnie i, naszym zdaniem, celnie – Maja Hyży powinna cieszyć się tym wspólnym czasem oraz bliskością, bo zanim się obejrzy, córka zmieni zdanie i będzie wolała własne łóżko. W spaniu z dzieckiem nie ma nic złego, a korzystają na tym i dzieci, i rodzice.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Filary Rodzicielstwa Bliskości: 5. Śpij przy dziecku [WIDEO]
Spanie z dzieckiem to temat 5. filaru rodzicielstwa bliskości. Gdy niemowlak śpi w łóżku rodziców, łatwiej jest im reagować, gdy płacze, ma gorączkę czy wymiotuje. Zobacz, co jeszcze o spaniu z dzieckiem mówi Agnieszka Stein, psycholożka.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy