Maja Hyży urządziła córce roczek
fot. Instagram/majahyzy

Maja Hyży urządziła córce urodziny. Przypominały małe WESELE!

Maja Hyży urządziła swojej córeczce bardzo wystawne urodziny. Choć Antosia skończyła dopiero roczek, jej przyjęcie przypominało... małe wesele.
Joanna  Biegaj
Maja Hyży urządziła córce roczek
fot. Instagram/majahyzy
Mama małej Antosi bardzo postarała się o to, by roczek jej córki był naprawdę niezapomnianym wydarzeniem. Poza piękną oprawą wydarzenie uświetniali również znani goście, między innymi Michał Meyer i Kamila Kamińska. 

Huczna impreza

Maja Hyży na przyjęcie urodzinowe swojej rocznej córki specjalnie wynajęła restaurację w podwarszawskim Konstancinie. Wokalistka zadbała o każdy szczegół: przepiękne dekoracje, balony. Całość, utrzymana w kolorystyce bieli i beżu, prezentowała się naprawdę wspaniale. Nie zabrakło także fotobudki i napisu z imieniem dziewczynki.

Instagram/majahyzy
Młoda mama postarała się także o piękne przekąski i słodkości, które zachwycały nie tylko podniebienie, ale też oczy. 

Instagram/majahyży
Myślcie, że urządzanie tak hucznych urodzin dla malutkiego dziecka to przesada? A może właśnie nie, ponieważ skończenie roczku jest wyjątkowo ważnym wydarzeniem, zarówno w życiu rodziców, jak i dziecka? 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak wybrać prezent na roczek - typy redakcji ze sklepu Mamissima - film
Zobacz propozycje ciekawych i pięknych prezentów na pierwsze urodziny dziecka, które dostarczą maluchowi wspaniałej zabawy na wiele dni. Sprawdź nasze typy prezentów na roczek.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy