Maja Hyży wyjawiła, co myśli na temat karmienia piersią i suplementacji
fot. Instagram/majahyzy

Maja Hyży reklamuje wszystko, co możliwe? Fanki bezlitosne: „ile wam pseudo gwiazdki płacą?"

Maja zamieściła wpis o bliskości z córeczką. W rzeczywistości jednak po prostu zareklamowała suplement diety, za co dostało się jej od internautek: „musiała coś napisać, żeby dostać piguły za free".
Joanna  Biegaj
Maja Hyży wyjawiła, co myśli na temat karmienia piersią i suplementacji
fot. Instagram/majahyzy
Maja Hyży jest mamą trójki dzieci, niedawno na świat przyszła najmłodsza Antosia. Wokalistka od tej pory często na Instagramie zamieszcza zdjęcia z córeczką, a także publicznie wypowiada się na tematy związane z macierzyństwem.

Bliskość w trakcie karmienia piersią

W ostatnim poście Maja wyznała, jak ważna jest dla niej bliskość z córeczką: „Z Antosią razem czujemy się fantastycznie!
Uwielbiamy naszą bliskość, a ja uwielbiam każdą chwilę karmienia, kiedy przytulam ją do siebie i wiem, że daję jej wszystko, czego potrzebuje”. Przy okazji zareklamowała suplementy dla karmiących i zamieściła obszerny wpis o ich dobroczynnym działaniu, o tym, że mimo dobrej diety bez suplementacji może być kiepsko:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Z Antosią razem czujemy się fantastycznie! Uwielbiamy naszą bliskość, a ja uwielniam każdą chwilę karmienia, kiedy przytulam ją do siebie i wiem, że daję jej wszystko czego potrzebuje. Pamiętajcie, że pomimo dobrej diety mleko mamy nie zawsze jest w pełni bogate w składniki niezbędne do rozwoju naszego maluszka. Jak dobrze wiecie już w ciąży postawiłam na Pregna Plus i DHA ❤ @pregna__ __________ Poczytajcie: Kwas tłuszczowy omega-3, DHA, ma wpływ na rozwój mózgu płodu oraz niemowląt karmionych piersią. DHA jest podstawowym budulcem komórek mózgu dziecka, który odpowiada za jego prawidłowy rozwój. Układ nerwowy dziecka zaczyna rozwijać się bardzo wcześnie, dlatego tak istotna jest podaż DHA od początku ciąży. Do czasu porodu dziecko pobiera niezbędne ilości DHA z organizmu matki, po porodzie nowo narodzone dziecko otrzymuje je wraz z jej pokarmem. Stąd większe zapotrzebowanie na ten składnik wśród kobiet w ciąży i mam karmiących piersią. Odpowiednia suplementacja DHA jest szczególnie istotna w przypadku diety ubogiej w ryby, gdyż organizm sam nie potrafi wytworzyć dostatecznej ilości tej substancji :) #pregna

Post udostępniony przez Maja Hyży (@majahyzy)

Redakcja poleca: Jak karmić dziecko piersią cz. 2
W tej części filmu poznasz wygodne pozycje przy karmieniu piersią.

„Propagowanie głupot na temat karmienia piersią"

“Pamiętajcie, że pomimo dobrej diety mleko mamy nie zawsze jest w pełni bogate w składniki niezbędne do rozwoju naszego maluszka” - i tu nastąpiło polecanie produktu. To niekoniecznie spodobało się internautkom obserwującym Maję:

„Ile wam pseudo gwiazdkom płacą za reklamowanie wszystkiego, co możliwe??

„Mleko mamy ZAWSZE jest w pełni bogate w składniki niezbędne do rozwoju dziecka. Wszystko co potrzebne dziecko weźmie od matki, raczej ona może ucierpieć na niedoborach niż dziecko. I taki jest aktualny stan wiedzy medycznej, suplementujemy się dla siebie a nie dla dziecka.
 
„Ile pieniędzy Pani dostała za propagowanie takich głupot na temat kp?

„Uwielbiam Ciebie, Twój uśmiech i humor, ale nie rób z siebie słupa reklamowego. Zwłaszcza jeśli piszesz nieprawdę w stosunku do aktualnej wiedzy medycznej i ktoś może w to uwierzyć. Świetnie się na Was patrzy dziewczyny.

„Mleko mamy JEST w pełni wartościowym pokarmem dla malucha. Właśnie takie bzdury powodują wiele problemów wśród kobiet i dzieci.

„musiała coś napisać żeby dostać piguły za free

„To ona ma inne dzieci?"

Nie zabrakło - oczywiście! - zwyczajowych już pytań o synów Hyży:

„Dlaczego nie pokazuje Pani pozostałych dzieci? Można odnieść wrażenie że jest Pani mamą jedynaczki…" - napisała jedna z instagramerek, a inne odpowiedziały:

„To samo chciałam właśnie napisać!"
„to ona ma inne dzieci?"

Jedna z nich wyjaśniła, że były mąż Mai Hyży, Grzegorz (który teraz jest mężem Agnieszki Hyży), nie zgadza się na pokazywanie chłopców.
[Pisownia komentarzy oryginalna - przyp. red.]

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy