Wyznanie Mai Hyży
fot. Instagram/majahyzy

Maja Hyży wyznała, że milczała dla DOBRA DZIECI: „8 lat siedziałam cicho”

Maja Hyży kontynuuje publiczne opowiadanie o relacjach z byłym mężem. Wokalistka przyznała, że doszła już do granicy wytrzymałości. W swoim wpisie wyjawiła, że wcześniej siedziała cicho dla dobra dzieci, jednak teraz zamierza to zmienić.
Joanna  Biegaj
Wyznanie Mai Hyży
fot. Instagram/majahyzy
Maja Hyży kilka dni temu zdobyła się na publiczne wyznanie, że od lat jest nękana i prześladowana. W opublikowanym przez wokalistkę wpisie nie padło imię i nazwisko jej byłego męża, jednak większość osób nie miała wątpliwości, że chodzi właśnie o Grzegorza Hyżego. To założenie było słuszne, ponieważ wokalista odpowiedział na zarzuty. Mężczyzna zapewnił, że troszczy się o swoich synów, otacza ich opieką, a także łoży na ich utrzymanie.

Maja Hyży: „Milczałam dla dobra dzieci”

Teraz Maja Hyży opublikowała serię filmików na InstaStories, w których opowiedziała o swoim samopoczuciu, a także wyraźnie zaznaczyła, że nie będzie dłużej pokornie milczeć. 

„Około 8 lat trwało to, jak siedziałam cicho, nic się nie odzywałam i brałam to na barki. Liczyłam, że kiedyś to się skończy. Milczałam dla dobra dzieci. Ale ile można? Już się wylało, rozlało i już chyba ten margines i granica wytrzymałości pękła” – powiedziała wokalistka.

W jednej z wypowiedzi kobieta zwróciła się także do swoich fanów: „Ten problem jest cały czas i ja musiałam nauczyć się żyć z nim od kilku dobrych, dobrych lat, no ale już się wylało i ja już nie chcę być cicho, ja nie chcę milczeć, a tym bardziej teraz, kiedy wiem, że Wy też mnie potrzebujecie i okazuje się, że potrzebujemy siebie wzajemnie”.
 
Zobacz także: 
Redakcja poleca: Czy popierasz protest rodziców dzieci niepełnosprawnych? [SONDA ULICZNA]
Zapytałyśmy przechodniów o bardzo gorący społecznie problem pomocy państwa dla rodziców dzieci niepełnosprawnych i ich protestu w Sejmie. Jesteście ciekawe, co mieli do powiedzenia? Zobaczcie sondę!
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy