Maja Hyży zachwala karmienie piersią
fot. Maja Hyży Instagram

Maja Hyży zachwala karmienie piersią. Naraziła się swoim fankom

Maja Hyży napisała na Instagramie, co czuje, gdy karmi piersią. Część fanek poczuła się dotknięta jej wpisem. „Jestem gorszą matką przez to, że karmię butelką?” – napisała jedna z nich.
Sylwia Arlak
Maja Hyży zachwala karmienie piersią
fot. Maja Hyży Instagram
Maja Hyży chętnie dzieli się swoim życiem i przemyśleniami w sieci. Ma grono oddanych fanek, ale nie raz mierzyła się z hejtem. Jeden z jej ostatnich wpisów na Instagramie, nie przypadł do gustu części obserwującym. 

Karmić piersią czy butelką? 

Młoda mama zdradziła, co czuje podczas karmienia piersią. Gwiazda widzi same plusy takiego rozwiązania. „Czułość. Oddanie. Spokój. A Wy co czujecie karmiąc, lub przytulając swoje dziecko? Jesteście najcudowniejszymi mamami, jakimi potraficie być! Pamiętajcie o tym, a hejterów pozdrówmy i współczujmy” – napisała pod zdjęciem Maja Hyży. 

Wpis wzbudził wiele kontrowersji. Część fanek poczuła się dotknięta słowami celebrytki. 

„Kto chce niech karmi. Matka, która nie karmi też jest dobrą matką”

„Jestem gorszą matką przez to, że karmię butelką?”

„Karmię czwarte dziecko. Nie przepadam za karmieniem piersią. Karmię, bo wiem, że to zdrowe dla dziecka i dla mnie. Tak bardziej z rozumu do tego podchodzę, niż z serca. Jakoś dla mnie to po prostu normalna czynność bez uniesień”  – pisały fanki.

Maja Hyży wielokrotnie podkreślała, że karmi piersią nie tylko dla wygody, ale przede wszystkim dla zdrowia i odporności dziecka. Przypomnijmy, że córeczka gwiazdy, Antonina ma już prawie roczek. Maja Hyży jest matką także dwóch starszych synów.

Jak myślicie, kto w tym sporze ma rację?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy