Majce Jeżowskiej nie podoba się imię wybrane dla jej wnuczki
fot. Instagram/majka_jezowska_

Majce Jeżowskiej NIE PODOBA się imię wybrane dla jej wnuczki! Ma nadzieję, że rodzice zmienią zdanie

Majka Jeżowska niedługo po raz pierwszy zostanie babcią. Piosenkarka jest bardzo szczęśliwa. Pojawiło się jednak jedno „ale” – dotyczy ono imienia, które przyszli rodzice wybrali dla swojego dziecka.
Joanna  Biegaj
Majce Jeżowskiej nie podoba się imię wybrane dla jej wnuczki
fot. Instagram/majka_jezowska_
Syn Majki Jeżowskiej w ubiegłym roku wziął ślub, a teraz oczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka. Dumna przyszła babcia poinformowała o tym podczas festiwalu w Sopocie. Majce Jeżowskiej nie przypadło jednak do gustu imię, które wybrali dla swojego dziecka jej syn i synowa.

Szczere słowa na temat imienia dla wnuczki

Piosenkarka zdradziła, że zostanie babcią dziewczynki. Zaznaczyła jednak, że ma pewne zastrzeżenia co do wyboru imienia. Wyjaśniła również dlaczego. Piosenkarka ma jednak nadzieję, że przyszli rodzice jeszcze zmienią zdanie w tej kwestii. 

„Będzie dziewczynka. Jest już imię, ale mam nadzieję, że będą jeszcze inne opcje. Mnie osobiście nie podoba się pomysł dawania imion po mamie, po babci. Jako drugie imię tak. Ale pierwsze – nie. Dlatego, że ta osoba jeszcze żyje w naszej pamięci, w naszych wspomnieniach. To jest, jak byśmy chcieli tamtą osobę zatrzymać i wcielić w ciało tej nowej osóbki młodej. I to jest trochę nie fair” – powiedziała Majka Jeżowska w rozmowie z jastrząbpost.pl.

Piosenkarka pogratulowała także swojemu synowi i synowej. Majka Jeżowska będzie debiutować w roli babci, więc na razie jeszcze do końca nie wie, jak się w niej odnajdzie. „Nie wiem, jaką będę babcią, bo nigdy nie byłam. To jest moja pierwsza ciąża. Gratuluję mojemu synowi i synowej” – dodała wokalistka.
 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Czy dziecko może mieć na imię... Tradycja? [WIDEO]
Jak to jest z imionami? Czy rodzice mogą puścić wodze fantazji? Czy dziecku można dać na imię Tradycja? A Mercedes? A Antek, zamiast Antoni? Możesz się zdziwić...
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy