Małgorzata Rozenek urodziła dziecko
fot. screen/Instagram r_majdan

Radosław Majdan zdradził imię syna i pokazał jego zdjęcie! [FOTO]

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostali rodzicami. Ich synek przyszedł na świat w środę o godz. 6.35. O tej szczęśliwej nowinie poinformował Radosław Majdan na swoim Instagramie. Wiemy, jak chłopiec ma na imię.
Agnieszka Majchrzak
Małgorzata Rozenek urodziła dziecko
fot. screen/Instagram r_majdan
Małgorzata urodziła synka w warszawskiej prywatnej kilinice Medicover. Chłopiec przyszedł na świat o poranku, a w jego narodzinach towarzyszył mu tata – Radosław Majdan. Para wybrała dla synka piękne klasyczne imię  – Henryk.

Piękny i dorodny synek!

„To najszczęśliwszy dzień mojego życia😍😍😍dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek❤️ Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny💪 3900 kg / 58 cm 👍 snuje już co do Niego plany😉 treningowe😂 Przed Wami HENIO❤️ " – napisał Radosław Majdan na swoim Instagramie.

Wiadomość ze szczęśliwą nowiną o narodzinach synka opatrzył zdjęciem, na którym widzimy przejmujący widok – szczęśliwą Małgosię trzymającą w ramionach upragnionego synka. To piękny widok! Na kolejnych zdjęciach widzimy także dumnego tatę ze swoją ukochaną żoną i maleństwem!
 
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!

Drogi poród synka Majdanów

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wybrali na miejsce porodu jedną z popularnych wśród gwiazd prywatnych klinik w Warszawie. Była to placówka Medicover w miasteczku Wilanów.

Najdroższy pakiet porodowy w klinice nazywa się „Prestige". Cena pakietu to ponad 20 tys. złotych. W jego skład wchodzą usługi takie jak; opieka dyżurującego personelu w trakcie porodu, konsultacja fizjoterapeuty uroginekologicznego po porodzie, konsultacja dietetyka, opieka dedykowanej położnej (wybranej przez pacjentkę) w trakcie porodu, pobyt mamy i dziecka w apartamencie przez pięć dni.

Źródło: Instagram, plotek.pl

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 4 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy