Lewandowska z Klarą w specjalnym wózku! (Ile kosztuje i gdzie można kupić w lepszej cenie?)

Specjalny wózek, w którym jeździ Klara Lewandowska, kosztuje przeciętną pensję w Polsce albo i więcej! Ale spokojnie. Można też znaleźć podobne w nieco bardziej atrakcyjnej cenie. Jak wam się podoba taki model dla dziecka i... rodziców?
Weronika Zagojska
mała Klara Lewandowska ma specjalny wózek do biegania
fot. instagram.com/annalewandowskahpba/
Ania Lewandowska pokazała na Instagramie jak ćwiczy i biega z małą Klarą w wózku. Promuje ruch na świeżym powietrzu z dzieckiem i wspiera młode mamy. To specjalny joggingowy model dla aktywnych rodziców. Ten model wózka kosztuje więcej niż przeciętna pensja w Polsce. To Urban Glide 2 Dark Shadow z kolekcji marki Thule. Trzeba przynać, że robi wrażenie i wygląda nowocześnie.Kupilibyście taki sprzęt dla dziecka, ale i dla siebie? Z pewnością wózki joggingowe tego typu nie są dla każdego. Jeśli nie prowadzicie aktywnego trybu życia i nie zamierzacie go zmieniać, nie przyda wam się. Ale jeśli uwielbiacie bieganie, rolki, spacery po offroadowych ścieżkach i drogach, dużo podróżujecie i ciągle was gdzieś gna, a do tego marzycie o tym, by wasze dziecko już od najmłodszych lat pałało miłością do ruchu i sportu - naprawdę warto rozważyć taki zakup. I lepiej wybrać dobry wózek, który zamortyzuje wszelkie wstrząsy i będzie super wygodny dla maluszka.

Ważna sprawa! Maluch musi już siedzieć, by mógł bezpiecznie jeździć w takim wózku. A dodatkowy plus - niektóre maluchy uwielbiają taką szybka jazdę, a wertepy działają na nie kojąco i wyciszająco. Zwłaszcza jeśli mama już w ciąży była bardzo aktywna lub trenowała.

Na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie wózka biegowego?
  • pompowane koła (lepsza amortyzacja),
  • powinien łagodnie się prowadzić, niczym rower,
  • przednie koło z możliwością kierunkowego blokowania.
Czy ja wiem czy to tak drogo za wielofunkcyjny i komfortowy wózek? Tatusiowie zwykle potrafią całkiem sporo wydać na takie pojazdy, a i dziadkowie lubią się wykosztować na prezent dla młodych rodziców...

Podobne modele wózków do biegania można znaleźć w przystępniejszych cenach, ale w dzisiejszych czasach ta cena wózka nie wydaje się już aż tak zawrotna... Czy się mylę? W przypadku gwiazd sportu i celebrytów w ogóle to nie dziwi. Często przecież nawet dostają od marek produkty za darmo w zamian za ich promocję.

Czy taki wózek biegowy to dla was świetna sprawa czy może zbędna fanaberia?
A może macie podobny?


Zobacz także:
Redakcja poleca: Gondola czy wózek wielofunkcyjny? - kupujemy wózek dla niemowlaka
Jakie cechy powinien mieć idealny wózek? Na co zwracać uwagę przy jego zakupie? Zobacz wypowiedź eksperta.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Już jest 500 plus na pierwsze dziecko

Słoneczne ABC