Anna Lewandowska bawi się z Klarcią zdjęcie z Instagramu
fot. screen/instagram.com/annalewandowskahpba/

Mała Klara Lewandowska jest słodka, ale... nie zawsze! Co na to jej mama?

Myślicie, że życie znanych mam gwiazd jest zawsze usłane różami? Że to zawsze wygląda tak jak na "Insta"? Każdy może zrobić piękne zdjęcie i wrzucić do sieci. Każda mama ma te same problemy. Naprawdę! Czym Ania Lewandowska różni się od innych mam?
Weronika Zagojska
Anna Lewandowska bawi się z Klarcią zdjęcie z Instagramu
fot. screen/instagram.com/annalewandowskahpba/
Mała Klara Lewandowska zdaje się daje popalić swoim rodzicom i jest rannym ptaszkiem. Właśnie Anna Lewandowska wrzuciła do sieci zdjęcie jak bawi się ze swoją córeczką w radosnym nastroju. Bawią się tak wesoło już od... 4:40 rano ;). Czym Anna Lewandowska różni się od innych mam? Modnymi ciuchami, znanym mężem-sportowcem? Tym pewnie też, ale jest jedna rzecz, która ją zdecydowanie wyróżnia na tle innych matek.

Anna Lewandowska z Klarą bawią się Instagramowe zdjęcie

Ta jedna wyjątkowa rzecz to... nastawienie do macierzyństwa. Ty też tak masz? Czy po nieprzespanej nocy z dzieckiem masz ochotę pisać na Instagramie lub "fejsie", że "masz tę moc" i że jesteś pełna radości bawiąc się z dzieckiem? Jeśli tak, tak trzymać!

Czasami mamy już dość narzekań, dramatów, sensacji, negatywnych emocji, szarej rzeczywistości. Uświadamianie jak macierzyństwo wygląda w praktyce też jest ważne, ale czasem za mało pokazujemy tych zwyczajnie pięknych i cudownych chwil. Potrzebujemy dobrej i pozytywnej energii oraz motywacji. Dlatego Anna Lewandowska - dzięki! Pozdrawiamy i uściski dla Klarci! :)
 

A mała Klarcia chyba ma słodką ksywkę w domu - Calineczka. Jak ta Calineczka już urosła! Jak wam się podoba? Czy wasze maluchy to też takie ranne ptaszki?

P.s. Poduszka z tatą Robertem w tle - HIT! :)
P.s.2. W tle widać też modną multisensoryczną kołysko-huśtawkę, można takie kupić już od ok. 1 500 zł. Rośnie razem z dzieckiem. Od urodzenia do 12 roku życia. To także hit wśród gadżetów dla niemowląt i dzieci.

Zobacz też:
Redakcja poleca: Anna Lewandowska - ćwiczenia w ciąży [WIDEO]
Anna Lewandowska mówi, jakie w ćwiczenia w ciąży może bezpiecznie wykonywać przyszła mama. Zdradza również swoje sposoby na ból pleców w ciąży i wzmocnienie organizmu.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy