Mała miss, którą nazywano żywą lalką Barbie już tak nie wygląda. Ale wyrosła!
fot. Facebook

Mała miss nazywana „żywą lalką Barbie” już tak nie wygląda. Ależ ona wyrosła!

Kiedy Aira Brown miała 2 lata, świat okrzyknął ją „żywą lalką Barbie”. Jak wygląda osiem lat później? Nie do poznania!
Sylwia Arlak
Mała miss, którą nazywano żywą lalką Barbie już tak nie wygląda. Ale wyrosła!
fot. Facebook
Osiem lat temu zdjęcia małej miss Airy Brown obiegły cały świat. Jedni zachwycali się, że 2-latka jest najpiękniejszą dziewczynką na świecie. Inni nazywali ją „żywą laleczką”. Wzbudzała ogromne emocje i odniosła sukces w modelingu. Zyskała popularność i zarobiła fortunę. Okazuje się, że dzisiaj spełnia się jednak na innym polu.

Zamiast zabawy, solarium, fryzjer i kosmetyczka

Rodzice małej modelki uważali, że ma ona wszystko, żeby osiągnąć sukces: urodę, śmiałość i osobowość. Kiedy Aira skończyła 2 lata, postanowili, że zrobią jej kilka zdjęć i wyślą do amerykańskich agencji dla modelek.

Aira Brown wzięła udział w wielu sesjach zdjęciowych. Wygrała wiele konkursów piękności i współpracowała z najpopularniejszymi markami odzieżowymi. Rówieśnicy bawili się z innymi dziećmi, a ona chodziła z mamą do solarium, do fryzjera i kosmetyczki. 

Aira Brown chce zostać aktorką

Jej rodzice przekonywali w mediach, że dziewczynka kocha pozowanie przed kamerą. Coraz głośniej mówiło się jednak o tym, że 2-latka zaspokaja jedynie ich chore ambicje. Wiele osób burzyło się, że nie tak powinno wyglądać dzieciństwo. 
Dzisiaj Aira Brown ma 10 lat i nie przypomina już siebie sprzed lat. W końcu wygląda naturalnie i zgodnie ze swoim wiekiem!

                                        
Dziewczynka nie zajmuje się już pozowaniem do zdjęć. Nie oznacza to jednak, że zwolniła tempo. Prowadzi swój własny kanał na YouTube. W 2017 roku zadebiutowała też w roli aktorki w filmie „What Sorrows May Come”. Kolejny raz na planie pojawiła się w produkcji „Education in Love”.


Poznałybyście ją na ulicy?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy