Zakupy

Mamy i maluchy są zachwycone! Poznaj wyniki testu wózków Bumprider Connect 2

Wózek na spacer musi posiadać szereg cech, które sprawiają, że przejażdżka jest nie tylko przyjemna, ale także dbają o komfort rodzica, który go prowadzi. Tym razem mamy przetestowały po dwie spacerówki, które za pomocą magnesów łączy się w jeden wózek. Co konkretnie podobało im się w wózkach Bumprider Connect 2?

W Klubie Rodzica Recenzenta odbyło się wielkie testowanie rewolucyjnych spacerówek. Każda z 5 mam otrzymała dwa wózki Bumprider Connect 2 i torbę, które świetnie nadają się do przewożenia dzieci z małą różnicą wieku. A wszystko za sprawą magnesów! Dzięki nim z łatwością można połączyć ze sobą dwa pojedyncze wózki i… prowadzić je jedną ręką. Czy faktycznie wychodzenie na spacer z dwójką dzieci przebiega z wózkami Bumprider Connect 2 bez problemu? Oto wyniki naszego testu.

Wózek na magnesy – prawdziwy hit!

Wychodzenie na spacer z dwójką dzieci w wózkach nie jest proste… Dlatego też testujące spacerówki Bumprider Connect 2 mamy były zachwycone innowacyjnym systemem magnesów, który łączy dwa osobne wózki w jeden i to zaledwie w kilka sekund! Właśnie dzięki temu rozwiązaniu rodzic może samodzielnie wyjść na spacer z maluchami o małej różnicy wieku.

Małgorzata: Wózek Bumprider Connect 2 to wózek idealny dla dzieci rok po roku, dla bliźniaków, a także dla rodzin lubiących podróżować. Największą zaletą wózka jest możliwość rozłączania go na dwa pojedyncze oraz łączenia w zależności od potrzeby.


Z kolei testująca je mama Patrycja podkreśliła, że teraz spacery stały się dla niej przyjemnością. „To dla mnie relaks i odpoczynek na świeżym powietrzu. Z takim wózkiem każdy spacer sprawia wszystkim radość.”
Istotne było także to, że biorące udział w naszym teście mamy zauważyły, że wózki Bumprider Connect 2 sprawdzają się dużo lepiej od wózka bliźniaczego czy wózków pojedynczych. Jedna z nich, Marta, podkreśliła, że „spacer z nimi był relaksujący, a dzieci miały dużą wygodę podczas jazdy.”

Maluchy w wózkach Bumprider Connect 2
Edipresse

Kolejna zaleta? Łączenie i rozłączanie wózków jest ekspresowe

Katarzyna: Bardzo mi się podoba to, że można korzystać z nich na dwa sposoby – łącząc je razem lub korzystać tylko z jednej spacerówki.

Mamy wskazywały wiele sytuacji, w których opcja szybkiego rozłączenia wózków była przydatna. Jedna z nich podkreśliła, że wózki Bumprider Connect 2 świetnie sprawdzają się, gdy jej starsze dziecko jest w przedszkolu, bo może je sprawnie rozłączyć i pójść bez najmniejszego problemu z młodszym na plac zabaw czy do sklepu. U innych sprawdzało się to w sytuacjach, gdy rodzic miał wyjść z domu tylko z jednym dzieckiem np. do lekarza czy na rehabilitację.
Istotne było także to, że łączenie i rozłączanie spacerówek testujące mamy uznały za proste i szybkie. Ponadto testujące uznały również, że dzieciom podoba się to, że każde z nich ma swój, własny wózek. Sprawdzało się to wtedy, gdy np. zasypiały o jednej porze i jednak lepiej, by robiły to osobno… – pozwalało to uniknąć nagłego wybudzenia przez siostrę lub brata.
 

Jakie jeszcze atuty mają wózki Bumprider Connect 2? Prowadzi się je doskonale!

Patrycja: Zapewnia niezwykle lekką, płynną i przyjemną jazdę. Zdaje egzamin na różnych nawierzchniach i w różnych warunkach.

Testujące mamy doceniły w wózkach także to, że można robić to tylko jedną ręką, co jest niezwykle wygodne i sprawia, że samodzielny spacer z dziećmi jest bardzo przyjemny. Według recenzentek prowadząc oba wózki spięte magnesami, czuje się jakby prowadziło się tylko jeden. Ponadto uważają one, że świetnie sprawdzają się zarówno na równej drodze lub chodniku, jak i na terenach leśnych. Testująca je mama, Małgorzata, w recenzji napisała nam tak: „bałam się nieco tych małych kółek, ale one rewelacyjnie radzą sobie nawet z polną drogą, więc z czystym sumieniem je polecam!” Dodatkowym atutem, o którym wspominały mamy jest blokada przednich kół.
 

Dlaczego jeszcze mamy tak bardzo zachwycały się tymi wózkami?

Mamy testujące spacerówki Bumprider Connect 2 były również pod wrażeniem, jak łatwo można je przenosić na ramieniu. Dzięki temu jest to idealna opcja nie tylko podczas podróży, ale również… gdy konieczne jest przeniesienie go po schodach. Według mam to duża zaleta tych wózków, bo wnosząc je na ramieniu nie odczuwa się tak bardzo ich wagi, jak np. mogłoby to mieć miejsce podczas wnoszenia ich w rękach.

Katarzyna: Ogromną zaletą jest pasek, dzięki któremu można przenosić wózek na ramieniu. Codziennie korzystałam z tej opcji wnosząc wózki na trzecie piętro. I nie miałam z tym żadnego problemu!

Niewątpliwą zaletą jest też rozmiar wózków po złożeniu. Mamy były zachwycone, bo oba Bumpridery zajmowały mniej miejsca niż jeden wózek, z którego korzystały poprzednio.

Testowanie Bumprider Connect 2 - opinia mamy
Edipresse

Wózki przypadły do gustu również maluchom. Dzięki możliwości ustawienia pozycji leżącej, mogły spać, gdy tylko chcą! Dodatkowym atutem jaki wskazywały recenzujące mamy jest także możliwość regulacji podnóżka – w czasie spaceru dzieci wolały, by był opuszczony, natomiast podczas drzemki, uniesiony.

Marta: Świetnie sprawdza się funkcja leżąca w spacerówce dla dzieci, które mają drzemkę na spacerze lub usypiają w wózku. My również używamy tej funkcji i jestem w niej zakochana.

Dwa wózki Bumprider złączone magnesami
Edipresse

Testujące mamy przyznały wózkom Bumprider Connect 2 najwyższe oceny!

Patrycja: Wózek spełnia wszystkie moje oczekiwania! W dodatku maluchy pokochały go od pierwszego wejrzenia, nie chcą z niego wysiąść, a wsiadają do niego chętnie same – dla mnie to najlepsza rekomendacja.

 
Artykuł powstał we współpracy z firmą Marko

Dane zebrane na podstawie wyników testu na grupie 5 użytkowniczek Mamotoja.pl w terminie 07.04-23.04.2021 r.

Redakcja poleca

REKLAMA
Nasze akcje
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Współpraca reklamowa
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Współpraca reklamowa
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Współpraca reklamowa
Polecamy
Porady
Ile dać na Chrzest?
Święta i uroczystości
Ile dać na chrzest w 2024 roku? (ile od dziadków a ile od chrzestnej, chrzestnego i gości) 
Luiza Słuszniak
wierszyki o wiośnie
Gry i zabawy
Wiersze o wiośnie: piękne utwory znanych poetów i krótkie rymowanki dla dzieci
Ewa Janczak-Cwil
cytaty na komunię
Cytaty i przysłowia
Cytaty na komunię świętą: piękne i mądre, Jana Pawła ll, cytaty z Biblii
Joanna Biegaj
ospa u dziecka a wychodzenie na dwór
Zdrowie
Ospa u dziecka a wychodzenie na dwór: jak długo będziecie w domu? Czy podczas ospy można wychodzić?
Milena Oszczepalińska
chłopiec, dziecko, krzyk, złość
Wychowanie
Agresywne dziecko w przedszkolu: co robić, gdzie zgłosić?
Magdalena Drab
Cytaty na chrzest
Cytaty i przysłowia
Cytaty na chrzest: piękne sentencje i złote myśli z okazji chrzcin
Milena Oszczepalińska
Szkoła w Chmurze: kto może z niej skorzystać?
Edukacja
Szkoła w Chmurze: na czym polega, czy jest legalna i kto może z niej skorzystać?
Małgorzata Sztylińska-Kaczyńska
Przedszkolaki powinny się bawić, a nie ciągle uczyć
Edukacja
Przedszkolaki coraz częściej potrafią czytać i pisać, ale mają zaburzenia sensoryczne. Gdzie tkwi błąd?
Milena Oszczepalińska
dziecko ciągle choruje
Zdrowie
Dziecko ciągle choruje: nawracające zapalenie oskrzeli i infekcje gardła [CO ROBIĆ?]
Magdalena Drab
Pełne szpitale RSV
Aktualności
Lekarz mówi wprost: dziecko z RSV i z dusznością umrze, jeśli nie trafi do szpitala
Ewa Janczak-Cwil
wpływ telewizji na rozwój dziecka
Wychowanie
Wpływ telewizji na rozwój dziecka – negatywne i pozytywne skutki oglądania telewizji
Aneta Grinberg
morfologia u dzieci
Zdrowie
Morfologia u dzieci – jak czytać wyniki krwi [NORMY]
Ewa Janczak-Cwil
znieczulenie podpajęczynówkowe
Poród naturalny
Znieczulenie podpajęczynówkowe najczęściej stosowane podczas cesarskiego cięcia [zalety i wady]
Agnieszka Majchrzak
Urlop ojcowski
Prawo i finanse
Urlop ojcowski 2024: ile dni i ile płatny? Dokumenty i wniosek o urlop dla ojca
Magdalena Drab

Strefa okazji i inspiracji

REKLAMA