GRY
 
 

Małe Kino Kalimba

NIEDZIELE godz.12:00–13:00 Kino w klimacie retro: ze starego rzutnika na dużym ekranie wyświetlimy bajeczki-książeczki na slajdach. Gdy rodzice z nostalgią będą pić kawę, maluchy doświadczą magii z ich wspomnień.

wydarzenia, kalimba
Po seansie zapraszamy na zwariowane zajęcia plastyczne - inspiracją do nich staną się obejrzane bajki.

wstęp: wolny
spotkania dla dzieci w wieku 3-7 lat
zapisy: kofifi@kalimba.pl lub tel. (22) 839 75 60, 501 183 953
Przy zapisie należy podać imię i wiek dziecka oraz tel. kontaktowy do rodzica.

15 stycznia NIEDZIELA godz. 12:00
"Zaczarowana w żabkę"
Co łączy królewicza, złotą kulę i małą żabkę? Kto wie, może miłość? Przyjdźcie koniecznie i dowiedzcie się sami! Gdy poznamy odpowiedź stworzymy z kolorowych kółeczek piękne żaby.

22 stycznia NIEDZIELA godz. 12:00
"Przygody Tomcia Paluszka"
W tę niedzielę poznamy sprytnego Tomcia Paluszka i zobaczymy jak udało mu się rozprawić z wilkołakiem. Dowiemy się też jak działają siedmiomilowe buty, a następnie stworzymy piękne kolaże przedstawiające krainy, do których moglibyśmy dojść mając takie właśnie buty.

29 stycznia NIEDZIELA godz. 12:00
"Dzikie łabędzie"
Czy widzieliście kiedyś łabędzie w koronach? To rzadki widok, możliwy tylko w bajkach i na kalimbowym ekranie. W bajce tej istotne były też pokrzywy, a do czego służyły? Odpowiedź poznacie oglądając bajkę! Po bajce stworzymy ciekawe kamizelki… zapraszamy!


KALIMBA Kofifi
ul. Mierosławskiego 19
Warszawa Żoliborz

Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj