GRY
 
 

Małe Kino Kalimba

4,11,18,25.03.2012r., Kalimba zaprasza dzieci do Kina w klimacie retro.

logo, kalimba

NIEDZIELA  godz. 12:00 – 13:00
 
Kino w klimacie retro: ze starego rzutnika na dużym ekranie wyświetlimy bajeczki-książeczki na slajdach. Gdy rodzice z nostalgią będą pić kawę, maluchy doświadczą magii z ich wspomnień. Po seansie zapraszamy na zwariowane zajęcia plastyczne - inspiracją do nich staną się obejrzane bajki.
 
Koszt: 10zł
spotkania dla dzieci w wieku 3-7 lat
zapisy: kofifi@kalimba.pl lub tel. (22) 839 75 60, 501 183 953
Przy zapisie należy podać imie i wiek dziecka oraz tel. kontaktowy do rodzica.
UWAGA ! tylko potwierdzone rezerwacje są ważne!
 
4 marca NIEDZIELA godz. 12:00

"Królewna Śnieżka"
W tym tygodniu przypomnimy sobie bardzo długą historię królewny o cerze białej jak śnieg i sprawdzimy, co słychać u siedmiu krasnoludków… Po bajce zapraszamy do wspólnej zabawy, podczas której wyczarujemy gwiazdkę w jabłku i ubierzemy krasnale w ciekawe stroje!
 
11 marca NIEDZIELA godz. 12:00

"Wielki Wąż Morski"
Kiedyś, wśród wielu, wielu ryb w głębinach oceanu żyła mała, bardzo ciekawa rybka… Czego się dowiedziała i czym okazał się być wąż dowiemy się z kalimbowego ekranu! Po bajce każdy widz zrobi własnego węża przenoszącego ciche i głośne słowa.
 
18 marca NIEDZIELA godz. 12:00
"Calineczka"
Tym razem zobaczymy historię malutkiej Calineczki i dowiemy się, co ją spotkało zanim dotarła do Krainy Kwiatów. Tuż po bajce pobawimy się recyklingowo – stworzymy kwiaty z butelek i elfy z łyżeczek! Zapraszamy!
 
25 marca NIEDZIELA godz. 12:00
"Alicja w Krainie Czarów"
Czy byliście już w Krainie Czarów? Jeśli tak, to na pewno chętnie do niej wrócicie, a jeśli nie to poznajcie ją z nami!!! Na ekranie Alicja pobiegnie za białym królikiem, co ją spotka dowiemy się już niebawem! Każdy będzie miał szansę zrobić własny szalony kapelusz! Nie może Was zabraknąć!
 
KALIMBA Kofifi
ul. Mierosławskiego 19
Warszawa Żoliborz
tel. 22 839 75 60, 501 183 953

Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj