GRY
 
 

Małe Kino Kalimba

6,13,20,27.05.2012r., godz.12:00–13:00 Kino w klimacie retro: ze starego rzutnika na dużym ekranie wyświetlimy bajeczki-książeczki na slajdach.

wydarzenia, kalimba
Gdy rodzice z nostalgią będą pić kawę, maluchy doświadczą magii z ich wspomnień. Po seansie zapraszamy na zwariowane zajęcia plastyczne - inspiracją do nich staną się obejrzane bajki.
 
wstęp: 10zł ( dziecko), 15zł ( dziecko + rodzic)
spotkania dla dzieci w wieku 3-7 lat
zapisy: kofifi@kalimba.pl lub tel. (22) 839 75 60, 501 183 953
Przy zapisie należy podać imie i wiek dziecka oraz tel. kontaktowy do rodzica.
UWAGA ! tylko potwierdzone rezerwacje są ważne!
 
6 maja NIEDZIELA godz. 12:00
Bal na dnie morza u Pana Węgorza”
Na dnie morza, w domu Pana Węgorza za chwilę zjawią się goście. Ryby, rybki i rybeczki zatańczą na podwodnym balu! Zabawę może popsuć tylko obrażony, (bo niezaproszony) Wieloryb! Jak to było z balem, jak duże były fale i co na to wszystko Pani Węgorzowa – dowiemy się już niebawem! Po filmie każdy widz będzie mógł zrobić małe i większe rybki magnesowe, które przydadzą się podczas magnetycznego łowienia ryb!
 
13 maja NIEDZIELA godz. 12:00
Doktor Dolittle i jego zwierzęta”
Dawno, bardzo dawno temu mieszkał w Anglii pewien doktor… Jak się nazywał, dlaczego koń nosi okulary i czy krokodyl może iść do dentysty - tego wszystkiego i jeszcze więcej dowiemy się oglądając wspólnie bajkę. I uwaga, tym razem obejrzymy ją w dwóch częściach – na raty! A gdy już poznamy odpowiedzi na wszystkie pytania stworzymy papierowe, harmonijkowe zwierzyńce! Zapraszamy!
 
20 maja NIEDZIELA godz. 12:00
Paweł i Gaweł” oraz „Małpa w kąpieli”
Tym razem obejrzymy historię Pawła i Gawła, co w jednym stali domu. Dowiemy się, który był spokojny, a który gonił, uciekał i krzyczał do znoju. Sprawdzimy też jak udała się kąpiel pewnej małpce. A że w jednej i drugiej bajce pojawia się trochę wody, puścimy wodze fantazji i zbudujemy najprawdziwsze łodzie!
 
27 maja NIEDZIELA godz. 12:00
Trzy wesołe krasnoludki”
Jest na świecie kraj malutki, gdzie mieszkają krasnoludki! Zobaczymy jak się bawią na kalimbowym ekranie. A gdy opowiemy, co widzieliśmy mamie zrobimy dla niej (i dla siebie oczywiście też) niezwykłe ślimakowe pierścienie oraz niezwykle zakręcone podarki!

KALIMBA Kofifi
ul. Mierosławskiego 19
Warszawa Żoliborz
tel. 22 839 75 60, 501 183 953
kofifi@kalimba.pl
www.kalimba.pl
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj