GRY
 
 

Małe Kino Kalimba - październik 2012

Październik 2012r., Kalimba zaprasza dzieci do kina w klimacie retro: ze starego rzutnika na dużym ekranie wyświetlane są bajeczki-książeczki na slajdach.

wydarzenia, kalimba
NIEDZIELA  godz. 12:00 – 13:00
 
Kino w klimacie retro: ze starego rzutnika na dużym ekranie wyświetlimy bajeczki-książeczki na slajdach. Gdy rodzice z nostalgią będą pić kawę, maluchy doświadczą magii z ich wspomnień. Po seansie zapraszamy na zwariowane zajęcia plastyczne - inspiracją do nich staną się obejrzane bajki.
 
wstęp: 10zł ( dziecko), 15zł ( dziecko + rodzic)
spotkania dla dzieci w wieku 3-7 lat
zapisy: kofifi@kalimba.pl lub tel. (22) 839 75 60, 501 183 953
Przy zapisie należy podać imie i wiek dziecka oraz tel. kontaktowy do rodzica.
UWAGA ! tylko potwierdzone rezerwacje są ważne!
 
7 października NIEDZIELA godz. 12:00
„Tajemniczy pierścień”
Tym razem obejrzymy bajkę w czarno – białej odsłonie. Poznamy historię Marysi i żelaznego pierścienia o niezwykłej mocy. Nie zabraknie w tej historii magii… Tuż po bajce trochę pomajsterkujemy i wykonamy piękne, mniej i bardziej błyszczące pierścienie by, choć przez chwilę poczuć się księżniczki i książęta.
 
14 października NIEDZIELA godz. 12:00

„Jaś i Małgosia”
Opowieść z bardzo dawnych czasów, wszystkim dobrze znana i baaaaardzo przez nas kochana! Przypomnimy sobie historię Jasia i jego siostry Małgosi, a potem poszukamy kalimbowych grzybów, ozdobimy pachnące pierniczki i zapakujemy je w kolorowe koszyczki.
 
21 października NIEDZIELA godz. 12:00
„Straszny sen marzyciela”
Hej dzieci, jeśli chcecie zobaczyć Smerfów las, przed ekran dziś zapraszam Was! Zajrzymy do wioski smerfów i dowiemy się, co spotkało Marzyciela. Czy złapie go Gargamel?
Tuż po filmie zbudujemy najprawdziwszą wioskę smerfów!!! Zapraszamy!
 
28 października NIEDZIELA godz. 12:00
„Bambi”
W głębi lasu, w gęstwinie przyszła na świat mała, śliczna sarenka o imieniu Bambi. Wspólnie poznamy jej pierwsze przygody, dowiemy się, kim jest Tuptuś i gdzie sypiają borsuki. Oczarowani filmem skorzystamy z jesiennych skarbów i stworzymy kolorowe kolaże z liści.
 
KALIMBA Kofifi
ul. Mierosławskiego 19
Warszawa Żoliborz
tel. 22 839 75 60, 501 183 953
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.
Doładuj
Przeładuj