GRY
 
 

Małe Kino Kalimba - styczeń 2013

Styczeń 2013r., Kalimba zaprasza dzieci na filmy.

wydarzenia, kalimba
Kino w klimacie retro: ze starego rzutnika na dużym ekranie wyświetlimy bajeczki-książeczki na slajdach. Gdy rodzice z nostalgią będą pić kawę, maluchy doświadczą magii z ich wspomnień. Po seansie zapraszamy na zwariowane zajęcia plastyczne - inspiracją do nich staną się obejrzane bajki.
 
wstęp: 10zł ( dziecko), 15zł ( dziecko + rodzic)
spotkania dla dzieci w wieku 3-7 lat
zapisy: kofifi@kalimba.pl lub tel. (22) 839 75 60, 501 183 953
Przy zapisie należy podać imie i wiek dziecka oraz tel. kontaktowy do rodzica.
UWAGA ! tylko potwierdzone rezerwacje są ważne!
 
20 stycznia NIEDZIELA godz. 12:00
O królewnie zaklętej w żabę
W tym tygodniu Małe Kino Kalimba zabierze nas na spotkanie z Królewną, która była trochę niezwyczajna i dzielnym Księciem, który spotyka ją na swojej drodze. Razem z nimi przeżyjemy zapierającą dech historię, na szczęście ze szczęśliwym (oczywiście!) zakończeniem. Po bajce wszyscy przez chwilę będziemy Książętami i Księżniczkami, gdy wykonamy swoje własne królewskie korony i miecze, dla każdego!

27 stycznia NIEDZIELA godz. 12:00
Plastusiowy pamiętnik
Zima, zima, zima, marzną uszka i paluszki, wszystkim oprócz Plastusia! Podczas koljengo spotkania z Małym Kinem poznamy wyjątkową długą, noworoczną bajeczkę o Plastusiu i dowiemy się razem z nim kim jest Kozucha. Po pokazie każdy z nas będzie miał szansę ulepić własnego plastelinowego przyjaciela i przygotować specjalnie dla niego malutki domek. W sam raz do kieszonki!

KALIMBA Kofifi
ul. Mierosławskiego 19
Warszawa Żoliborz
tel. 22 839 75 60, 501 183 953
 
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj