GRY
 
 

Małe Kino Kalimba w czerwcu

3,10,17,24.06.2012r., Kino w klimacie retro: ze starego rzutnika na dużym ekranie wyświetlimy bajeczki-książeczki na slajdach. Gdy rodzice z nostalgią będą pić kawę, maluchy doświadczą magii z ich wspomnień.

wydarzenia, kalimba
Po seansie zapraszamy na zwariowane zajęcia plastyczne - inspiracją do nich staną się obejrzane bajki.
 
wstęp: 10zł ( dziecko), 15zł ( dziecko + rodzic)
spotkania dla dzieci w wieku 3-7 lat
zapisy: kofifi@kalimba.pl lub tel. (22) 839 75 60, 501 183 953
Przy zapisie należy podać imie i wiek dziecka oraz tel. kontaktowy do rodzica.
UWAGA ! tylko potwierdzone rezerwacje są ważne!
 
3. czerwca NIEDZIELA godz. 12:00
„Krecik w cyrku”
Pewnego spokojnego poranka, gdy krecik z jeżykiem mieli pójść nad strumień, przybiegł zdyszany zając z nowiną, że do miasteczka przyjechał… cyrk! Krecik i jego przyjaciele poznali kilka cyrkowych sztuczek, które na pewno zobaczymy na ekranie, Po krótkiej bajeczce zakręcimy kolorową jak namiot cyrkowy chustą, przejdziemy po linie, przeskoczymy przez obręcze, a na koniec przygotujemy wesołe czapeczki!
 
10 czerwca NIEDZIELA godz. 12:00
„Legenda o smoku wawelskim”
W kalimbowym kinie zagości nie byle kto, bo sam Smok Wawelski. Obejrzymy na ekranie historię Kraka, a później każdy widz, samodzielnie lub z drobną pomocą, stworzy własnego, niepowtarzalnego smoka! Miejmy nadzieję, że smoki będą przyjaźnie nastawione do warszawiaków…
 
17 czerwca NIEDZIELA godz. 12:00
 „Kopciuszek”
Dawno, dawno temu w pewnym królestwie żyła bardzo pracowita dziewczynka. Prała, sprzątała i spełniała wszelkie życzenia sióstr oraz macochy. Na szczęście na świecie są dobre wróżki, a dynie zamieniają się w karoce, bo gdyby nie to, to nie wiem, co stałoby się z Kopciuszkiem. Przypomnimy sobie starą jak świat historię, a po bajce wszyscy razem zbudujemy całkiem spory zamek, zapraszamy!
 
24 czerwca NIEDZIELA godz. 12:00

„Przygody Koziołka Matołka”
Tym razem poznamy Matołka – koziołka z Pacanowa. Na kalimbowym ekranie obejrzymy niezwykłe przygody polskiej kozy, która podczas swej podróży pływała aż dwukrotnie… i dlatego po seansie zbudujemy najprawdziwsze łódki i sprawdzimy jak pływają po zwykłej, mokrej wodzie.

KALIMBA Kofifi
ul. Mierosławskiego 19
Warszawa Żoliborz
tel. 22 839 75 60, 501 183 953
kofifi@kalimba.pl
www.kalimba.pl
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj