GRY
 
 

Małe Kino Kalimba w lipcu

8,15,22,29.07.2012r.,godz.12:00–13:00 Kino w klimacie retro: ze starego rzutnika na dużym ekranie wyświetlimy bajeczki-książeczki na slajdach. Gdy rodzice z nostalgią będą pić kawę, maluchy doświadczą magii z ich wspomnień.

wydarzenia, kalimba
Po seansie zapraszamy na zwariowane zajęcia plastyczne - inspiracją do nich staną się obejrzane bajki.
 
wstęp: 10zł ( dziecko), 15zł ( dziecko + rodzic)
spotkania dla dzieci w wieku 3-7 lat
zapisy: kofifi@kalimba.pl lub tel. (22) 839 75 60, 501 183 953
Przy zapisie należy podać imie i wiek dziecka oraz tel. kontaktowy do rodzica.
UWAGA ! tylko potwierdzone rezerwacje są ważne!
 
8 lipca NIEDZIELA godz. 12:00

Jan Brzechwa „Bajki”
W tym tygodniu cztery bajki na raz! Zobaczymy dziwne rzeczy na wyspach bergamotkach, rozwiążemy problem orzecha trudnego do zgryzienia, dowiemy się, czym według kwoki jest dobre wychowanie, a na koniec poznamy szalonego hipopotama zakochanego w żabie.
Przyjdźcie koniecznie, bo po maratonie filmowym pobawimy się stemplami ziemniaczanymi, którymi namalujemy dziwne historie…
 
15 lipca NIEDZIELA godz. 12:00
„Jaś i Małgosia”
Opowieść z bardzo dawnych czasów, wszystkim dobrze znana i baaaaardzo przez nas kochana! Przypomnimy sobie historię Jasia i jego siostry Małgosi, a potem pięknie ozdobimy talerzyki i ułożymy na nich własnoręcznie udekorowane ciasteczka.
 
22 lipca NIEDZIELA godz. 12:00
„Trzy wesołe krasnoludki”
Jest na świecie kraj malutki, gdzie mieszkają krasnoludki! Jak się bawią? Zobaczymy na kalimbowym ekranie! Tuż po filmie zrobimy niezwykłe ślimakowe pierścienie oraz śmiesznie zakręcone podarki!
 
29 lipca NIEDZIELA godz. 12:00
„Paweł i Gaweł” oraz „Małpa w kąpieli”
Tym razem obejrzymy historię Pawła i Gawła, co w jednym stali domu. Dowiemy się, który był spokojny, a który gonił, uciekał i krzyczał do znoju. Sprawdzimy też jak udała się kąpiel pewnej małpce. A że w jednej i drugiej bajce pojawia się trochę wody, puścimy wodze fantazji i zbudujemy najprawdziwsze łodzie!

KALIMBA Kofifi
ul. Mierosławskiego 19
Warszawa Żoliborz
tel. 22 839 75 60, 501 183 953
kofifi@kalimba.pl
www.kalimba.pl
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj