GRY
 
 

Małe Kino Kalimba we wrześniu 2012

2,9,16,23,30.09.2012r., Kalimba zaprasza dzieci do kina w klimacie retro: ze starego rzutnika na dużym ekranie wyświetlane są bajeczki-książeczki na slajdach.

wydarzenia, kalimba
NIEDZIELA  godz. 12:00 – 13:00
 
 Gdy rodzice z nostalgią będą pić kawę, maluchy doświadczą magii z ich wspomnień. Po seansie zapraszamy na zwariowane zajęcia plastyczne - inspiracją do nich staną się obejrzane bajki.
 
wstęp: 10zł ( dziecko), 15zł ( dziecko + rodzic)
spotkania dla dzieci w wieku 3-7 lat
zapisy: kofifi@kalimba.pl lub tel. (22) 839 75 60, 501 183 953
Przy zapisie należy podać imie i wiek dziecka oraz tel. kontaktowy do rodzica.
UWAGA ! tylko potwierdzone rezerwacje są ważne!
 
2 września NIEDZIELA godz. 12:00

 "Alicja w Krainie Czarów"
Bajka to,czy nie bajka? Tego nie wie nawet biały królik,który w Krainie Czarów mieszka odkąd pamięta... Na kalimbowym ekranie obejrzymy wcale niekrótką przygodę dziewczynki o imieniu Alicja. Po pełnej magii historii stworzymy niesamowite kapelusze, których nie powstydziłby się sam Szalony Kapelusznik!
 
9 września NIEDZIELA godz. 12:00
„Bazyliszek”
Znacie warszawską legendę o Bazyliszku? Nie? To poznacie ją w tą niedzielę! Tak? Wpadnijcie obejrzeć ją razem z nami!
Gwarantujemy piękną grafikę, fascynującą historię i wyjątkową zabawę! Dodatkowo, każdy wyjdzie z Kalimby z własnoręcznie wykonanym lusterkiem! To tak na wypadek gdyby Bazyliszek powrócił…
 
16września NIEDZIELA godz. 12:00
„Na jagody”
Magiczna historia Janka, który oprócz jagód spotkał w lesie krasnoludki i innych mieszkańców lasu czeka na Was w Kalimbie! Choć lato powoli się kończy, wycieczka po lesie jest przecież dobra o każdej porze roku! Bohaterów opowieści ulepimy z masy solnej tuż po seansie! Przyjdźcie koniecznie!
 
23września NIEDZIELA godz. 12:00

„Przygody Koziołka Matołka”
W sławnym mieście Pacanowie mieszka znany nam Matołek! Postać to niezwykle ciekawa, przez wszystkich chyba lubiana. Jak wiecie Matołek różne miewał przygody razem obejrzymy jedną z nich, a potem trochę pofantazjujemy i kolorowym piaskiem narysujemy wymyślone przez nas historie! Zapraszamy!
 
30 września NIEDZIELA godz. 12:00
„O królewnie, która się bała, że jej korona z głowy spadnie”
Był kraj bardzo daleko i w tym kraju rządziła piękna, młoda królewna - tak zaczyna się bajka o królewnie, która się bała, że jej korona z głowy spadnie. Do czego doprowadził strach królewny, kto uratował królestwo i o tym jak zgubne bywa lenistwo dowiemy się dzięki Ani – naszemu rzutnikowi. Po filmie trochę popracujemy tworząc własne korony na pamiątkę.
 
KALIMBA Kofifi
ul. Mierosławskiego 19
Warszawa Żoliborz
tel. 22 839 75 60, 501 183 953
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...
Doładuj
Przeładuj