Podushkowiec
fot. Edyta Kornet

„Małe kraftowanie” - Warsztaty Rękodzieła

31.03.2012r., godz.11:00 Stowarzyszeniem Grupa Projekt i Klub Podushkowiec zapraszają dzieci i rodziców na pierwsze warsztaty w drugiej edycji cyklu KOLORY KULTURY.
Podushkowiec
fot. Edyta Kornet
Warsztaty Rękodzieła dla rodziców starszaków (od 3 r.ż) i ich pociech
Małe kraftowanie”

Warsztaty Kultury
ul. Ks. J. Popiełuszki 5
 
Wielkanoc tuż tuż! Warto więc zachęcić naszych małych pomocników w organizację świąt. Pamiętajmy, że przygotowania świąteczne to nie tylko sprzątanie, gotowanie, ale też dobry nastrój i rodzinna atmosfera, którą podkreślą tworzone wspólnie z dziećmi ozdoby świąteczne. „Małe kraftowanie” to zajęcia, na których nauczymy się jak w prosty sposób używając  kolorowego papieru, bibułek, piórek, wstążek oraz recyklingowych dodatków ( pudełka po jajkach, rolki po papierze toaletowym itp. ) wykonać kolorowe wiosenne ozdoby. Stworzymy piękne hiacynty, kurczaczki i króliczki. Warsztaty dla rodziców z dziećmi od lat 3.
Zajęcia prowadzi Edyta Kornet. - Z wykształcenia  oligofrenopedagog , pasjonatka scrapbookingu, prowadzi własną pracownię hand-made „Stacja Kreacja” i bloga Radość S’tworzenia. Mama dwóch córek ( 5 i 6 lat).
 
 
Na warsztaty wstęp wolny - liczba miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).
Zapisy przyjmujemy tylko w formie zgłoszeń e-mail na adres:
info@kolorykultury.pl. W zgłoszeniu należy podać:

Imię i nazwisko rodzica
Wiek dziecka
W temacie - nazwa warsztatów


Warsztaty Kultury
ul. Popiełuszki 5
Lublin
Redakcja poleca: Czy wody płodowe mogą odejść bez skurczów, wyjaśnia ginekolog [WIDEO]
Odejście wód płodowych przed pojawieniem się skurczów porodowych to jeszcze nic niepokojącego. Gdy wody płodowe odejdą, warto jednak się pospieszyć i jechać do szpitala, nawet jeśli skurcze wciąż nie występują. Dlaczego to ważne − tłumaczy ginekolog.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy