Małgorzata Kożuchowska z synem przy pianinie
fot. Instagram

Kożuchowska czuje święta: uczy synka GRAĆ kolędy (a Jaś ma tylko 6 lat)

Małgosia Kożuchowska do świąt szykuje się przy pianinie, ucząc synka grania kolęd. Aktorka zachęca małego Jasia do muzykowania i wczytuje się w teksty świątecznych utworów. Też czujecie święta? − pyta Kożuchowska fanów.
Magdalena Drab
Małgorzata Kożuchowska z synem przy pianinie
fot. Instagram
Małgorzata Kożuchowska pokazała ciepłe zdjęcie z synkiem Janem. Aktorka wprowadza w domu świąteczną atmosferę, grając i śpiewając kolędy. A przy okazji daje Jasiowi cenną lekcję. 

Małgorzata Kożuchowska z synkiem śpiewa kolędy

Małgosia Kożuchowska dba o wszechstronną edukację syna, a zbliżające się święta to bardzo przyjemna okazja do nauki. 6-letni Jaś codziennie słucha bowiem jednej opowieści z książki o kolędach i uczy się grać świąteczne melodie na elektrycznym pianinie.

„Hej kolęda, kolęda! Czujecie już świąteczny klimat? My w domu powoli zaczynamy przygotowania. Każdego dnia przeczytamy jedną opowieść z tej książki – to jeden z moich planów na ten przedświąteczny czas” − napisała Małgosia pod zdjęciem.

Aktorka szczerze poleca też dziecięcą książkę „O Kolędach Gawęda”, z której korzystają z Jasiem, i z której, jak przyznała, sama cieszy się jak dziecko. „Czy kiedykolwiek próbowaliście kolędy uważnie c z y t a ć? Emilia Kiereś pisze o tym, jak pasjonujące są to historie i jak dużo się w nich dzieje. Każda z nich ma inny nastrój, każda w trochę inny sposób przedstawia okoliczności narodzin Jezusa”.

Widać, że Jasiowi chyba podoba się taka forma przygotowań do Bożego Narodzenia?

Możesz kupić dziecku tę samą świąteczną książeczkę, którą poleca Małgosia Kożuchowska:
książka o kolędach
O KOLĘDACH. GAWĘDA - KIEREŚ EMILIA
ALLEGRO
39.9 zł

Zobacz też:
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy