Małgorzata Kożuchowska z synem przy pianinie
fot. Instagram

Kożuchowska czuje święta: uczy synka GRAĆ kolędy (a Jaś ma tylko 6 lat)

Małgosia Kożuchowska do świąt szykuje się przy pianinie, ucząc synka grania kolęd. Aktorka zachęca małego Jasia do muzykowania i wczytuje się w teksty świątecznych utworów. Też czujecie święta? − pyta Kożuchowska fanów.
Magdalena Drab
Małgorzata Kożuchowska z synem przy pianinie
fot. Instagram
Małgorzata Kożuchowska pokazała ciepłe zdjęcie z synkiem Janem. Aktorka wprowadza w domu świąteczną atmosferę, grając i śpiewając kolędy. A przy okazji daje Jasiowi cenną lekcję. 

Małgorzata Kożuchowska z synkiem śpiewa kolędy

Małgosia Kożuchowska dba o wszechstronną edukację syna, a zbliżające się święta to bardzo przyjemna okazja do nauki. 6-letni Jaś codziennie słucha bowiem jednej opowieści z książki o kolędach i uczy się grać świąteczne melodie na elektrycznym pianinie.

„Hej kolęda, kolęda! Czujecie już świąteczny klimat? My w domu powoli zaczynamy przygotowania. Każdego dnia przeczytamy jedną opowieść z tej książki – to jeden z moich planów na ten przedświąteczny czas” − napisała Małgosia pod zdjęciem.

Aktorka szczerze poleca też dziecięcą książkę „O Kolędach Gawęda”, z której korzystają z Jasiem, i z której, jak przyznała, sama cieszy się jak dziecko. „Czy kiedykolwiek próbowaliście kolędy uważnie c z y t a ć? Emilia Kiereś pisze o tym, jak pasjonujące są to historie i jak dużo się w nich dzieje. Każda z nich ma inny nastrój, każda w trochę inny sposób przedstawia okoliczności narodzin Jezusa”.

Widać, że Jasiowi chyba podoba się taka forma przygotowań do Bożego Narodzenia?

Możesz kupić dziecku tę samą świąteczną książeczkę, którą poleca Małgosia Kożuchowska:
książka o kolędach
O KOLĘDACH. GAWĘDA - KIEREŚ EMILIA
ALLEGRO
39,90 zł

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy