Małgorzata Kożuchowska urodziła synka
fot. ONS

Małgorzata Kożuchowska urodziła synka

Aktorka pochwaliła się tą cudowną informacją z fanami na Facebooku
Małgorzata Malinowska
Małgorzata Kożuchowska urodziła synka
fot. ONS
Już można przesyłać gratulacje szczęśliwym rodzicom. Małgorzata Kożuchowska na swoim profilu na Facebooku przekazała fanom cudowną wiadomość:

"No to ja już
O jednego przystojniaka do kochania na świecie więcej!
Jestem szczęśliwa!!!"


Do końca nie było wiadomo, czy to będzie chłopiec, czy dziewczynka, ponieważ aktorka od samego początku ciąży bardzo strzegła swojej prywatności. Teraz szczęśliwi rodzice mogą cieszyć się z narodzin synka.

W rozmowie z afterparty.pl agentka Małgorzaty Kożuchowskiej, Gabriela Piekarniak potwierdza, że aktorka czuje się dobrze i właśnie wróciła do domu: - Małgosia jest ogromnie szczęśliwa. Ona i jej synek czują się bardzo dobrze. Dzisiaj opuściła szpital. Obecnie wszyscy są już w domu, odpoczywają. Małgosia z całego serca dziękuje bliskim, fanom za wsparcie, szczególnie w tych ostatnich dniach.

Babyonline.pl serdecznie gratuluje!

Źródło: Oficjalny profil Małgorzaty Kożuchowskiej na Facebooku
Redakcja poleca: Jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola? [WIDEO]
Aby dobrze przygotować dziecko do pójścia do przedszkola, należy umożliwić mu wcześniejszy kontakt z innymi dziećmi oraz pozwolić na poznanie przedszkola, do którego będzie uczęszczało. Warto również czytać książki o przedszkolu dla dzieci, a także – o czym często rodzice zapominają – zadbać o swoje pozytywne nastawienie, to też ma duże znaczenie!
Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy