Małgosia Rozenek się odchudza
fot. Instagram

Rozenek dostanie MAJĄTEK za odchudzanie na wizji. Fani: „Niech się zajmie synem!”

Małgosia Rozenek będzie się odchudzać na oczach całej Polski i nie dość, że zyska perfekcyjną figurę, to jeszcze zarobi na tym fortunę! Fani są sceptyczni − zdaniem wielu powinna raczej skupić się na synku.
Magdalena Drab
Małgosia Rozenek się odchudza
fot. Instagram
Małgosia Rozenek bez skrępowania mówi publicznie o swojej walce z nadprogramowymi kilogramami po trzeciej ciąży. Odkąd na świecie pojawił się mały Henio, Rozenek szczegółowo relacjonuje nie tylko codzienne życie z niemowlakiem, ale i własne starania o powrót do formy. Teraz postępy Małgosi w odchudzaniu będzie można śledzić w programie telewizyjnym o wiele mówiącym tytule: „Rozenek cudnie chudnie”. Zaskoczeni fani pytają jednak: „Z czego ona ma chudnąć?”

Małgorzata Rozenek schudnie w programie TV

Małgosia Rozenek nie ukrywa swojej prywatności, chętnie pokazuje rodzinny dom, codzienność i udostępnia wizerunki swoich dzieci, w tym najmłodszego Henryka. Jako obrotna i przedsiębiorcza mama Rozenek postanowiła dość szybko wrócić do pracy po trzecim porodzie: już w czerwcu zapowiedziała rychły powrót na plan programu Projekt Lady, a teraz szykuje się do pracy nad własnym show, w którym fani będą mogli oglądać jej starania o idealną sylwetkę − donosi Super Express. W nowym programie stacji TVN Małgosia ma pokazywać swoje treningi, dzielić się przepisami na fit-posiłki i... chudnąć. Premierę show o roboczym tytule „Rozenek cudnie chudnie” zaplanowano na luty 2021 roku. Prezenterka ma zarobić na nim ok. 500 tysięcy zł.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poćwiczone 💪 z @lidiawierzbowska 🧚‍♀️ a jak Wy zaczęliście tydzień? 😁

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Redakcja poleca: Małgorzata Rozenek zdradziła, kim są rodzice chrzestni jej dzieci. Zaskakujący wybór!
Jakiś czas temu gwiazda została spytana o to, czy ma już wybranych kandydatów na rodziców chrzestnych dla trzeciego syna. Oto, co powiedziała!

Rozenek pracuje, zamiast zajmować się Heniem?

Biorąc pod uwagę popularność Małgosi Rozenek oraz zainteresowanie fanów jej prywatnym życiem, nowy program z gwiazdą w roli głównej może okazać się hitem. Internauci nie zareagowali jednak dobrze na wiadomość o nowej pracy Gosi. Wśród komentarzy w sieci przeważają te, w których fani z niedowierzaniem pytają: „Z czego ona chudnie? Przecież ma dobrą sylwetkę! Co mają powiedzieć kobiety, które naprawdę mają nadwagę, skoro Rozenek jest gruba??? To program promujący kompleksy, czy co?”. 

Rzeczywiście, trudno zarzucić Rozenek zaniedbanie się po porodzie − Małgosia wygląda świetnie, choć sama stwierdziła niedawno, że jest grubaską. Z drugiej strony prezenterka jest zawodowo związana z telewizją, to jej osobista sprawa, jak kieruje swoją karierą i zarabia pieniądze. Ale złośliwi fani zauważają też, że Rozenek bardzo dużo czasu poświęca na pracę, zamiast skupić się na dzieciach, zwłaszcza najmłodszym Heniu. „Niech się zajmie synem!”, „To jest matka???? Plany filmowe, kosmetyczka, fryzjer, ustawki na ulicy... Kasa i sława ważniejsza niż zdrowie dziecka.” − komentują.

My konsekwentnie namawiamy, by nie oceniać decyzji innych, szczególnie młodych mam, bo każda z nas wie najlepiej, jak właściwie zająć się swoim dzieckiem.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poranne przytulaski 🤱❤️☀️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)


Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy