GRY
 
 

Małgorzata Rozenek spędziła święta z dziećmi

Od kiedy partnerem Małgosi został Radosław Majdan, ona czuje się bezpiecznie i stała się spokojniejsza. W domu, który razem z partnerem skończyli niedawno urządzać, nabiera energii na nowe wyzwania. Przeczytaj, jak wyglądały jej święta oraz jakie ma plany na Sylwestra.

Małgorzata Rozenek, Rozenek

"Piekielny hotel" to nowe show, w którym pojawi się Rozenek. Zdjęcia rozpoczynają się 7 stycznia, ale głowę Małgosi od jakiegoś czasu zaprzątają inne myśli - gwiazda skupia się teraz na rodzinie. Już od połowy października zrobiła sobie przerwę w zdjęciach do programu, aby zająć się domem. Zależało jej, aby zdążyć ze wszystkim na czas i perfekcyjnie wypaść jako gospodyni świąt Bożego Narodzenia. Oprócz podstawowych rzeczy przygotowała dekoracje, a Radek nie tylko pomagał jej w wyborze dodatków, lecz także opiekował się synami Małgosi. Stasio i Tadzio chętnie z nim zostawali, bo dobrze się dogadują. Wszyscy trzej są fanami piłki nożnej. Wspólnie z Radkiem spędzą również Sylwestra, który Małgosia planuje spędzić w gronie najbliższych oraz przyjaciół.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak Małgosia wypadła w roli gospodyni, przeczytaj w magazynie Flesz (26/2014).

Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (1 ocena)

4.0
Doładuj
Przeładuj