Małgorzata Rozenek, Rozenek

Małgorzata Rozenek spędziła święta z dziećmi

Od kiedy partnerem Małgosi został Radosław Majdan, ona czuje się bezpiecznie i stała się spokojniejsza. W domu, który razem z partnerem skończyli niedawno urządzać, nabiera energii na nowe wyzwania. Przeczytaj, jak wyglądały jej święta oraz jakie ma plany na Sylwestra.
Małgorzata Rozenek, Rozenek

"Piekielny hotel" to nowe show, w którym pojawi się Rozenek. Zdjęcia rozpoczynają się 7 stycznia, ale głowę Małgosi od jakiegoś czasu zaprzątają inne myśli - gwiazda skupia się teraz na rodzinie. Już od połowy października zrobiła sobie przerwę w zdjęciach do programu, aby zająć się domem. Zależało jej, aby zdążyć ze wszystkim na czas i perfekcyjnie wypaść jako gospodyni świąt Bożego Narodzenia. Oprócz podstawowych rzeczy przygotowała dekoracje, a Radek nie tylko pomagał jej w wyborze dodatków, lecz także opiekował się synami Małgosi. Stasio i Tadzio chętnie z nim zostawali, bo dobrze się dogadują. Wszyscy trzej są fanami piłki nożnej. Wspólnie z Radkiem spędzą również Sylwestra, który Małgosia planuje spędzić w gronie najbliższych oraz przyjaciół.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak Małgosia wypadła w roli gospodyni, przeczytaj w magazynie Flesz (26/2014).

Redakcja poleca: Małgorzata Rozenek zdradziła, kim są rodzice chrzestni jej dzieci. Zaskakujący wybór!
Jakiś czas temu gwiazda została spytana o to, czy ma już wybranych kandydatów na rodziców chrzestnych dla trzeciego syna. Oto, co powiedziała!
Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy