Małgorzata Rozenek-Majdan w ciąży
fot. ONS

Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Radosną nowinę ogłosił Radek Majdan

Para bardzo długo czekała na takie radosne wieści, nareszcie się spełni ich największe marzenie.
Dominika Bielas
Małgorzata Rozenek-Majdan w ciąży
fot. ONS
To już oficjalnie potwierdzona wiadomość - Małgorzata i Radosław wkrótce zostaną rodzicami. Wiadomość potwierdził przyszły tata w niecodzienny sposób. Na niedzielnym koncercie zespołu IRA w Stodole radosną nowinę ogłosił ze sceny Artur Gadowski. Filmik z wydarzenia z pięknym opisem znalazł się również na Instagramowym koncie Radosława Majdana.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

„W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza) 😍🤔😜 jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuje Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham… ❤️dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze” – napisał Radosław Majdan.

Filmik na Instagramie umieściła także Małgosia: "Takie piękne rzeczy wczoraj się działy kiedy spałam😁 ostatnio chodzę wcześnie spać, co chyba każda przyszła Mama dobrze rozumie 😉😁 To bardzo piękny czas dla Naszej rodziny, szczególnie, że przyszły Tata @r_majdan zwariował ze szczęścia i wniósł rozpieszczanie na zupełnie inny poziom 😂😂😂😂 dziękuje #IRA że mamy w Was tak wspaniałych przyjaciół😘 😘😘❤️ czasami trzeba walczyć o swoje marzenia, ale warto bo one się spełniają💪😁❤️❤️❤️❤️❤️"

Długo wyczekiwany maluszek

Spekulacje o powiększeniu rodziny Majdanów krążą w sieci regularnie od kilku lat. Każde luźniejsze ubranie czy opuchnięta twarz prezenterki wywoływały lawinę komentarzy. Jakiś czas temu Małgorzata Rozenek wyznała otwarcie, że jedyną nadzieją na powiększenie rodziny jest in vitro, ale po dwóch poronieniach zaczyna tracić nadzieję. 

Nie wiadomo, w którym tygodniu ciąży jest gwiazda. Niejednokrotnie zaznaczała, że z mężem starają się do 12. tygodnia ciąży nie cieszyć, gdyż może się wszytko wydarzyć. Oznaczać to może, że gwiazda jest w 4. miesiącu ciąży, a maluszek pojawi się na świecie jeszcze przed wakacjami. Małgorzata Rozenek ma z poprzedniego małżeństwa dwóch synów: dziewięcioletniego Tadeusza i trzynastoletniego Stanisława. Jak na razie nie wiadomo, czy na świat przyjdzie chłopiec, czy dziewczynka. W wywiadzie dla magazynu „Pani" prowadząca „Projekt Lady" wyznała, że gdyby miała córkę, chciałaby dać jej na imię Helena.

Serdecznie gratulujemy!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)Zobacz także:
Redakcja poleca: Z Martą Król o formie po ciąży - film
Przeraża cię perspektywa zrzucania kilogramów po ciąży? Nie martw się, może powrót do formy po ciąży będzie łatwiejszy niż myślisz. Zobacz wypowiedź Marty Król, mamy dwójki dzieci.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy