Małgorzata Rozenek-Majdan wraca do ćwiczeń po porodzie
fot. Instagram/m_rozenek/kolaż mamotoja.pl

Małgorzata Rozenek już ćwiczy po cesarce. Fanki: Nie za szybko? Chudniesz w oczach!

Prezenterka postanowiła wrócić do treningów, by odzyskać figurę sprzed ciąży. Odważyła się nawet pokazać fanom w obcisłym stroju sportowym i otrzymała setki komplementów. Według internautów już teraz wygląda zjawiskowo.
Milena Oszczepalińska
Małgorzata Rozenek-Majdan wraca do ćwiczeń po porodzie
fot. Instagram/m_rozenek/kolaż mamotoja.pl
Małgorzata Rozenek-Majdan jeszcze niedawno pisała o sobie, że jest grubaską i pokazała, jak naprawdę wygląda jej figura 3 tygodnie po porodzie. Choć rzeczywiście miała może nieco większy rozmiar, jej kształty pozostały zachwycające, co podkreślało wielu fanów, pisząc jej miłe komentarze. Widać jednak, że celebrytka naprawdę nie czuje się zbyt komfortowo z obecnym wyglądem i postanowiła, że czas coś z tym zrobić. Włożyła strój sportowy i wróciła do ćwiczeń ze swoją dawną trenerką. Niektórzy fani są jednak zaniepokojeni, czy tak szybki powrót do aktywności po cięciu cesarskim jest wskazany.

Małgorzata Rozenek-Majdan prezentuje strój do ćwiczeń (i ponętny biust!)

Gwiazda opublikowała na Instagramie kilka zdjęć tego, jak obecnie prezentuje się w obcisłym i kusym stroju sportowym. Wydaje się, że jej narzekania na nadprogramowe kilogramy są nieco przesadzone. Wygląda naprawdę dobrze, a jedyną, naprawdę obfitą częścią jej ciała, jest biust. Prezenterka zaznaczyła od razu, uprzedzając komentarze, że jest on efektem karmienia piersią. Natomiast reszta figury Małgorzaty, łącznie z brzuchem po ciąży, prezentuje się zadziwiająco dobrze.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Nic dziwnego, że pod postem celebrytki pojawiły się liczne pochlebne komentarze. Fani pisali, że wiele kobiet mogłoby pozazdrościć takiej sylwetki nawet bez ciąży. Niektórzy zwracali też uwagę na to, że prezenterka bardzo szybko chudnie i widać, że już zgubiła znaczną część pociążowych kilogramów.
Redakcja poleca: Małgorzata Rozenek zdradziła, kim są rodzice chrzestni jej dzieci. Zaskakujący wybór!
Jakiś czas temu gwiazda została spytana o to, czy ma już wybranych kandydatów na rodziców chrzestnych dla trzeciego syna. Oto, co powiedziała!

Czy nie za szybko na powrót do ćwiczeń po cesarskim cięciu?

Oprócz wielu  komplementów, jakie Małgorzata Rozenek otrzymała od internautów pod zdjęciami w stroju do ćwiczeń, pojawiły się też słowa obawy o to, czy gwiazda nie za wcześnie rozpoczęła treningi po cesarce. Jedna z fanek napisała: „Nie za szybko na ćwiczenia po cc? Figura nie ucieknie”. W odpowiedzi otrzymała komentarz od innej internautki, która przyznała, że sama zaczęła ćwiczyć 2 miesiące po cięciu cesarskim i nie ma z tego powodu żadnych dolegliwości.

Sama prezenterka napisała w poście, że na razie jej treningi są bardzo delikatne, poza tym ćwiczy pod okiem doświadczonej trenerki. Oczywiście warto pamiętać, by zawsze po porodzie, niezależnie od tego, czy był to poród siłami natury, czy przez cesarskie cięcie, upewnić się u lekarza, kiedy można bezpiecznie wprowadzić aktywność fizyczną do swojego planu dnia.

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy