Małgorzata Rozenek i śpiący Henio z wydrą Fisher-Price
fot. Instagram

Rozenek chwali się, że uśpiła Henia, ale fani wiedzą lepiej: „Połóż dziecko na płasko!”

Małgosia Rozenek dzieli się z fanami niemal każdą chwilą spędzaną z małym Heniem. Ale wśród komentarzy pełnych zachwytu nad obłędnym wyglądem młodej mamy i urokiem noworodka wciąż nie brak pouczającego tonu i cierpkich słów krytyki.
Magdalena Drab
Małgorzata Rozenek i śpiący Henio z wydrą Fisher-Price
fot. Instagram
Małgosia Rozenek, jak przystało na szczęśliwą i dumną mamę noworodka, chętnie dzieli się z fanami wszystkimi ważnymi wydarzeniami z życia małego Henia. Bez obaw pokazuje twarz dziecka, robi zdjęcia śpiącego malucha i pyta o rady na znane wszystkim rodzicom przemęczenie. Przy okazji fani mogą podpatrzeć, jakie ubranka nosi syn Małgosi, w czym śpi i czym się bawi. A jest co podziwiać, bo Rozenek dba o najwyższą jakość rzeczy Henryka i jako doświadczona mama trójki dzieci z pewnością wie, co jest dla nich dobre. Dlaczego więc wciąż są osoby, którym wydaje się, że innych należy pouczać?

Henio Majdan usypia z wydrą

Ostatnio Rozenek pokazała, jak jej mały Henio śpi z uroczą maskotką u boku. To na wpół żartobliwy post, który prezenterka opatrzyła równie zabawnym opisem: „Henryk Waleczny i jego przyjaciółka wydra zbierają siły na noc” − napisała. Można się domyślać, że synek Małgosi, jak prawie każdy noworodek, często budzi się na nocne karmienia, a bezsenne noce dają się rodzicom mocno we znaki. Rozenek z pewnością potrzebuje teraz wsparcia i zrozumienia innych mam.

„Cudowny chłopczyk”, „Życzę wytrwałości i mimo wszystko odrobiny snu” − piszą zachwycone fanki pod postem Małgosi. Większość zwraca też uwagę na genialną przytulankę Henia: to szumiąca wydra uspokajacz marki Fisher-Price. Jak działa ta oddychająca maskotka? Jej pluszowy brzuszek rytmicznie unosi się i opada, co szybko uspokaja maluszka. Do tego odtwarza też inne dźwięki, jak słodkie chrapanie czy bicie serca, jest miękka i śliczna. „Ta wydra ratuje nam życie”, „Też używamy, jest świetna” − oceniają fanki Rozenek.
wydra uspokajacz fisher price

Wśród przychylnych i pełnych wsparcia komentarzy znalazły się też jednak oceniające i takie, które sugerują, że Małgosia Rozenek niewłaściwie opiekuje się dzieckiem. „Dziecko w tym wieku powinno spać na płasko”, „Dziecko musi mieć jak najmniej rzeczy w łóżeczku!” − piszą zatroskane internautki. Rzeczywiście, zaleca się, by niemowlę nie używało poduszki i nie miało wokół siebie licznych zabawek, a na zdjęciu widać, że Henio śpi podparty poduszką i przytulony do wydry. Ale to raczej tylko krótka drzemka w ciągu dnia, w dodatku nie w niemowlęcej kołysce, którą zresztą Rozenek wybrała bardzo skrupulatnie. „Każdy wychowuje dziecko, jak uważa” − to chyba najlepsze podsumowanie tej dyskusji.
Redakcja poleca: Małgorzata Rozenek zdradziła, kim są rodzice chrzestni jej dzieci. Zaskakujący wybór!
Jakiś czas temu gwiazda została spytana o to, czy ma już wybranych kandydatów na rodziców chrzestnych dla trzeciego syna. Oto, co powiedziała!

Uspokajające zabawki dla niemowląt

Szumiące zabawki to bardzo popularne wśród rodziców gadżety, które w prosty sposób pomagają uspokoić i uśpić niemowlę. Biały szum albo odgłos bijącego serca naturalnie koją i wyciszają dziecko. Niektóre odtwarzają spokojną, cichą muzykę. Oprócz szumiącej maskotki stworzonej do przytulania w łóżeczku możesz też kupić szumiącego misia przyczepianego na rzep np. w wózku albo foteliku samochodowym.
 

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy