Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan mówią o dziecku
fot. Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan będą mieć córkę?!

Małgosia Rozenek-Majdan i Radek Majdan planują powiększenie rodziny? Para udzieliła bardzo szczerego wywiadu!
Hanna Szczesiak
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan mówią o dziecku
fot. Instagram/m_rozenek
Od ślubu Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana minął już rok. W najnowszym numerze magazynu Viva! para szczerze opowiedziała o wspólnym życiu i... staraniach o dziecko!

Rozenek i Majdan myślą o dziecku?

Nikt nie wzbudza takiego zainteresowania mediów jak Małgorzata Rozenek i Radek Majdan. Jak tylko wzięli ślub, w mediach zaczęły się pojawiać pytania o dziecko. W magazynie Viva! para przyznała, że myśli o dziecku – nie jest to jednak takie łatwe.

Małgorzata Rozenek ma dwóch synów z poprzedniego małżeństwa – Stanisława i Tadeusza. Chłopcy przyszli na świat dzięki metodzie in vitro. Rozenek przyznała w wywiadzie, że zdaje sobie sprawę, że gdy zapadnie decyzja o trzecim dziecku, nie będzie to takie łatwe. "Bardzo chcielibyśmy mieć wspólne dziecko, ale zdajemy sobie sprawę, że nie będzie to ot tak" – przyznała. Dodała, że media bagatelizują proces, jakim jest zapłodnienie pozaustrojowe, a do tego nie szanują jej uczuć i prywatności. "To są słowa, które dotykają mojej intymności, a ponieważ zdaję sprawę z tego, że to niełatwa sytuacja, próbuję nadać temu lekki ton. A tak naprawdę to jest dla nas bardzo trudne. Procedura in vitro jest skomplikowana, wymaga czasu. Nie chcę, żeby to było pooddawane ciągłej dyskusji publicznej" – powiedziała.

Para przyznała również, że dziennikarze wciąż pytają, czy będą mieli córkę, a nikt nie pyta o syna. "Płeć nie ma znaczenia. Z synka będziemy się tak samo cieszyć, jak z córki" – skomentował Radosław.
 

Zobacz także: Popularna sieć kawiarni finansuje pracownikom zabieg in vitro!

Źródło: viva.pl
Redakcja poleca: Zrób badania genetyczne jeszcze przed ciążą - VIDEO
Eksperci zachęcają, by jeszcze przed zajściem w ciążę zrobić sobie badania genetyczne. Dzięki nim można zawczasu zmodyfikować swoją dietę, poprawić kondycję organizmu i... zmniejszyć ryzyko chorób cywilizacyjnych u dziecka.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy