Małgorzata Rozenek szykowała spektakularne baby shower! Koronawirus pokrzyżował jej plany

Gwiazda wyznała, że robienie baby shower ma sens tylko wtedy, jeśli będzie zorganizowane z wielką pompą. W obecnej sytuacji taka impreza nie może się odbyć.
Dla Małgorzaty Rozenek-Majdan, podobnie jak dla wielu innych ciężarnych, obecna sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju jest szczególnie trudna. Nie dość, że wzbudza w nich stres z powodu strachu przed zakażeniem koronawirusem, to jeszcze muszą pogodzić się z tym, że w trakcie porodu najprawdopodobniej będą musiały być same, ponieważ porody rodzinne zostały wstrzymane. W dodatku nie mogą swobodnie chodzić po sklepach i wybierać uroczych ubranek i akcesoriów dla maluszków (na szczęście z łatwością można skompletować wyprawkę przez internet). No i muszą odwołać huczne przyjęcia z okazji baby shower, o których tak marzyły. Wszystko przez szalejącą pandemię wirusa z Chin.

Małgosia Rozenek jakiś czas temu była pytana o to, czy zamierza wyprawić baby shower. Okazało się, że jej plany były naprawdę spektakularne. Czy uda jej się je zrealizować? Wydaje się, że w obecnej sytuacji szanse na to są niewielkie.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie chciała skromnego baby shower

Celebrytka w jednej z rozmów z reporterką party.pl zdradziła, że początkowo zupełnie nie myślała o organizowaniu baby shower. Przyjęcie w gronie kilku koleżanek nie wydawało jej się czymś atrakcyjnym. Ostatecznie zdecydowała, że jeśli impreza ma się odbyć, to musi być spektakularna. Gwiazda zamarzyła sobie, że razem z nią nadejście nowego członka rodziny uczczą znajomi i przyjaciele, nie tylko płci żeńskiej, a towarzyszyć temu będą pokaźne dekoracje, łącznie z 5-metrową ścianą z balonów. Relacja z wydarzenia miała się oczywiście odbyć na Instagramie.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek zdradziła, kim są rodzice chrzestni jej dzieci. Zaskakujący wybór!

Niestety Małgorzata Rozenek ma tak zajęty grafik nawet w ciąży, że pierwszy wolny termin, jaki znalazła, przypadł na połowę maja. Ustalając datę nie wiedziała jeszcze, że za kilka tygodni i w Polsce będzie epidemia koronawirusa, a rząd ogłosi stan epidemii, co będzie skutkowało tym, że impreza w takim wymiarze nie będzie mogła mieć miejsca.

Na razie nie wiadomo jeszcze, jak sytuacja będzie wyglądać w maju i kiedy skończy się epidemia, natomiast trudno jest czynić jakiekolwiek przygotowania, zamawiać dekoracje i planować menu w momencie, gdy panuje powszechny zakaz wychodzenia z domu z wyjątkiem drogi do pracy, sklepu czy apteki albo w innych celach niezbędnych życiowo. Z tego względu zaleca się również przekładanie chrzcin, a niektóre diecezje odwołują majowe komunie święte. Niestety baby shower nie da się zbyt długo odwlekać. Natomiast na pocieszenie dodamy, że imprezę w podobnym charakterze można urządzić w późniejszym terminie, gdy maluszek będzie już na świecie.

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 0 na 0 głos

Zobacz także

Popularne tematy