Henio Majdan zaczął chodzić
fot. instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała pierwsze kroki Henia! (rozczulające wideo)

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w sieci. Wczoraj dumna mama pokazała pierwsze kroki swojego najmłodszego synka. Henio Majdan zaczął chodzić w bardzo wyjątkowym momencie.
Joanna  Biegaj
Henio Majdan zaczął chodzić
fot. instagram/m_rozenek
Małgorzata Rozenek-Majdan, tak jak wielu Polaków, oglądała mecz Polska-Szwecja. Na swoim profilu na Instagramie zdawała relację z tego, co dzieje się w jej domu podczas meczu. Synowie celebrytki emocjonowali się grą piłkarską. Jak się okazuje, mecz największe emocje wzbudził w małym Heniu. Chłopczyk w czasie przerwy postawił swoje pierwsze kroki!

Pierwsze kroki Henia

„Perfekcyjna Pani Domu” opublikowała w mediach społecznościowych rozczulające nagranie. Henio Majdan postawił swoje pierwsze kroki 23 czerwca, robiąc tym samym prezent swojemu tacie w Dniu Ojca.
 

„To najlepszy prezent, jaki mogłem sobie wymarzyć. Nie chcąc nic sugerować, kochanie, ale skoro nasz synek zaczął chodzić w Dzień Ojca, podczas meczu naszej reprezentacji, to chyba…” – skomentował wyczyny swojego synka Radosław Majdan.

Pocieszenie po przegranym meczu

Dumna mama stwierdziła, że stawiając swoje pierwsze kroczki, Henio chciał pocieszyć swoich rodziców po wyniku meczu, który był niekorzystny dla Polaków: „Szlag człowieka trafi totalny. Już nawet Henio mówi: No dobra pocieszę rodziców i zacznę chodzić, bo Polska chyba odpadnie z tego Euro. Pomyliłem się z tymi kaczuszkami”.

Jeszcze przed rozpoczęciem się meczu Radosław Majdan skłonił synka, by wytypował, która reprezentacja wygra. Kreatywny tata dał maluchowi do wyboru dwie gumowe kaczuszki. Jedna była żółta, druga czerwona. Chłopczyk wybrał zabawkę świadczącą o tym, że mecz wygra Polska. Niestety, maluch się pomylił...

Komentarze internautów

Internauci z wielkim entuzjazmem zareagowali na pierwsze kroki Henia. Część z nich twierdziła, że była to reakcja na słabą grę naszej reprezentacji.

„Henio chyba się wkurzył i wychodzi”;
„Wkurzył się i wstał, jak zobaczył mecz”;
„I mówi: »trzymaj mnie mamo, bo rzucę czymś w telewizor«”
„Henio pomyślał, że czas zacząć się brać do roboty, jak patrzy na ten mecz”.

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Przyspieszenie porodu: jak naturalnie przyspieszyć poród?
Żeby naturalnie przyspieszyć poród, należy zrobić to w sposób bezpieczny zarówno dla ciężarnej, jak i dziecka. Wśród sprawdzonych metod na przyspieszenie porodu po terminie są m.in. spacer, masaż brodawek i piersi czy stosunek seksualny.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy