Małgorzata Rozenek pokazała krzesełko do karmienia Henia. Koszt? Prawie tysiąc złotych
fot. Instagram/ Kolaż mamotoja.pl

Małgorzata Rozenek pokazała krzesełko do karmienia Henia. Koszt? Prawie tysiąc złotych

Małgorzata Rozenek pokazała, w jakim krzesełku karmi Henia. Gwiazda nie oszczędza na gadżetach dla swojego małego synka.
Sylwia Arlak
Małgorzata Rozenek pokazała krzesełko do karmienia Henia. Koszt? Prawie tysiąc złotych
fot. Instagram/ Kolaż mamotoja.pl
Małgorzata Rozenek chętnie pokazuje kadry ze swojego życia w sieci. Odkąd została mamą Henia, na jej profilu na Instagramie często pojawiają się gadżety, jakie zakupiła dla swojego małego synka. Celebrytka pokazała m.in. luksusowy wózek i pięknie urządzony pokój malucha pełen kolorowych zabawek i książeczek. Teraz przyszedł czas na krzesełko do karmienia. 

Małgorzata Rozenek zdecydowała się na francuski model krzesełka

Na uroczym nagraniu z Heniem na Instagramie widzimy, że gwiazda zdecydowała się na model francuskiej firmy Beaba. Za krzesełko do karmienia Up&Down trzeba zapłacić ok. 940 zł. Nie jest to tani gadżet, ale jak już wiemy, Małgorzata Rozenek nie oszczędza na wyprawce dla swojego synka. Nowa spacerówka Henia, którą pochwaliła się jakiś czas temu na Instagramie, kosztowała ponad 7 tys. zł.

Wybór krzesełka do karmienia dla dziecka to jedna z najważniejszych decyzji dla wszystkich rodziców. To model, w którym dziecko spędza mnóstwo czasu. Nie tylko w nim je, ale często także bawi się ze swoimi rodzicami. Musi być więc nie tylko funkcjonalne, ale i wygodne. Model, który wybrała gwiazda, dodatkowo bardzo dobrze się prezentuje. 
 

Przypomnijmy, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przywitali na świecie swoje długo oczekiwane dziecko w czerwcu ubiegłego roku. Para wychowuje też dzieci prezenterki z poprzedniego małżeństwa, Stanisława i Tadeusza. 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy