Małgorzata Rozenek, wózek Rozenek
fot. Instagram

Jeden z PIĘCIU wózków Rozenek to królewski model: „wizualne cudo!”

Wózek dla nowo narodzonego syna Małgosi Rozenek to model w dość przeciętnej cenie jak na możliwości gwiazd.
Magdalena Drab
Małgorzata Rozenek, wózek Rozenek
fot. Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła wczoraj trzeciego syna, ale wyprawkę miała gotową już wiele tygodni wcześniej. Wózek, jakim będzie jeździł mały Henio, to model, który jakością (i ceną) pasuje do pozostałych rzeczy kupionych przez Rozenek przed porodem. Choć i tak to podobno tylko jeden z pięciu (!) wózków przygotowanych dla noworodka przez Majdanów.

Wózek Małgosi Rozenek

Małgosia Rozenek ze szczegółami opisywała w sieci, jak szykuje wyprawkę i urządza pokój dla synka. Wyjątkowe zainteresowanie fanów wzbudziła zwłaszcza nowoczesna kołyska Dreamer, która buja dziecko... w przód i w tył, a nie na boki. O wózku małego Henia zrobiło się jednak głośno nie za sprawą Małgosi, a jej starszego syna, Stanisława, który opublikował na Instagramie zdjęcie swojej klatki z ptakami. W tle wyraźnie widać zaś elegancki wózek z białą gondolą i dużymi czarnymi kołami.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Stanisław Rozenek (@s_rozenek)


To wózek głęboki luksusowej marki Emmaljunga, produkującej w Szwecji i znanej z dbałości o środowisko naturalne i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Małgosia Rozenek wybrała model Mondial De Luxe, który kosztuje ok. 5,5 tys. zł.
wózek emmaljunga mondial de luxe
 


„Fantastyczny wybór. Wizualnie cudo. Wiele osób zwraca na wózek uwagę. Ja mam kremowy. Bardzo łatwa w utrzymaniu tapicerka. W parkach warszawkich, gdzie dużo spacerujących mam, króluje Emmaljunga, zatem do lansowania super, bo dziecku to akurat wszystko jedno. Dla dziecka natomiast to królewska wygoda” − ocenia wózek Emmaljunga jedna z mam w naszym katalogu produktów Mamotoja.pl.

Redakcja poleca: Małgorzata Rozenek zdradziła, kim są rodzice chrzestni jej dzieci. Zaskakujący wybór!
Jakiś czas temu gwiazda została spytana o to, czy ma już wybranych kandydatów na rodziców chrzestnych dla trzeciego syna. Oto, co powiedziała!

Wózek Emmaljunga

Firma Emmaljunga produkuje wózki dziecięce od 1925 roku. Materiały i tkaniny dostarczają najlepsze europejskie fabryki, a każdy etap produkcji jest kontrolowany, aby wyeliminować nawet najmniejszą obecność szkodliwych substancji. Wózek Emmaljunga Mondial De Luxe Małgosi Rozenek to przestronny i luksusowy wózek dla dzieci od urodzenia do 3 lat. Posiada funkcję kołyski, gondolę z opatentowaną bazą Thermobase, materac, parasol przeciwsłoneczny, rozkładane na płasko siedzisko i siatkę przeciw owadom. Do wyboru aż 6 rodzajów podwozi, które można ustawiać tyłem lub przodem do kierunku jazdy.

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy