Małgorzata Rozenek poświęca za mało czasu dzieciom
fot. instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek poświęca za mało czasu dzieciom? Internauci są bezlitośni!

Fani Gosi Rozenek niepokoją się, że nie spędza ona wystarczająco dużo czasu ze swoimi dziećmi. Żona Radka pracuje nawet... w niedzielę! 
Joanna  Biegaj
Małgorzata Rozenek poświęca za mało czasu dzieciom
fot. instagram/m_rozenek
Małgorzata Rozenek poza życiem rodzinnym skupia się także na swojej karierze. W niedzielę opublikowała na Instagramie post, na którym widać, że jest w trakcie pracy. Internauci zarzucili jej, że za mało czasu poświęca dzieciom.

Małgorzata Rozenek pracuje w niedzielę

Małgosia już jakiś czas temu wyznała, że nie jest idealna. Tym razem to internauci zarzucili jej, że pracuje nawet w niedzielę, czyli w dzień, który z założenia powinien być wolny i przeznaczony dla rodziny. Fani zauważyli, że ten czas mogłaby poświęcić dzieciom. „Kto dzisiaj spędza czas z dziećmi? Szkoda, że nawet w niedzielę musisz pracować” – brzmiał jeden z komentarzy.

„O moje dzieci się nie martw”

Na odpowiedź Małgosi nie trzeba było długo czekać. Perfekcyjna Pani Domu odniosła się do zarzutów następująco: „moja praca nie zna dni tygodnia. Dla mnie niedziela to nie jest synonim dnia wolnego, ale za to kiedy inny pracują, np. we wtorek, to ja mam wolne. O moje dzieci się nie martw😉”.

Fanki komentują

Pod postem pojawiło się dużo komentarzy, a fanki stanęły w obronie Małgorzaty Rozenek:

„Co za głupi komentarz, jak mamy w domu nie ma, to (dzieci - przyp. red.) raptem niby same są, ludzie już takie głupoty piszą”.

„Nie bardzo rozumiem, kiedy ludzie zrozumieją, że zazwyczaj widzą może 20/30 proc. czyjegoś życia na Instagramie i relacjach, a nie 100proc”.

„Z tego, co mi wiadomo, to większość pracujących ludzi jakoś sobie radzi z opieką nad dziećmi, są babcie, drugi rodzic, nianie i nie jest to nic niezwykłego, więc po co tu się czepiać z ciekawości?”

„Pracująca kobieta to źle, niepracująca to leń”

„Pani Rozenek to osoba medialna, ma taki zawód. Dzieci nie wyglądają na niezadowolone i skrzywdzone”.

„Ja też dzisiaj byłam w pracy i zostawiłam rodzinę w domu. O co krzyki?” 

Źródło: Instagram  

Zobacz także: 
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy