Małgorzata Rozenek świętuje urodziny Henia
fot. Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje urodziny Henia. „Będziemy zawsze przy tobie”

Synek Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana skończył rok. Z tej okazji jego mama podzieliła się efektami wzruszającej sesji zdjęciowej, a tata zdradził, co podarował małemu Heniowi.
Sylwia Arlak
Małgorzata Rozenek świętuje urodziny Henia
fot. Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan przez kilka lat starała się o dziecko z Radosławem Majdanem. Dzięki terapii hormonalnej i metodzie in vitro parze udało się spełnić marzenie (dwaj synowie celebrytki ze związku z Jackiem Rozenkiem, 15-letni Stanisław i 11-letni Tadeusz, też przyszli na świat dzięki zapłodnieniu pozaustrojowemu). Od kiedy Henio przyszedł na świat, para chętnie dzieli się z fanami swoim szczęściem. Choć chłopiec często pojawia się na instagramowych profilach swoich rodziców, tak pięknych zdjęć malca jeszcze nie widzieliśmy!

Majdanowie chwalą się małym synkiem

Z okazji urodzin Henia Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała serię jego roześmianych zdjęć. „Henio świętuje dziś swoje pierwsze urodziny. Syneczku, zawsze ciesz się tak całym sobą. Będziemy zawsze przy tobie” – napisała dumna mama. 
 

Radosław Majdan również nawiązał w mediach społecznościowych do urodzin syna. „U nas impreza na całego. Henio kończy rok. Pierwszy prezent od taty był przewidywalny. Kochamy cię synku” – napisał pod zajęciem na Instagramie, na którym widzimy szczęśliwego synka, jego tatę, tort i... piłkę nożną.
 

Pod wpisami celebrytów na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wszyscy gratulowali Heniowi i jego rodzicom:

„Wspaniałości dla Heniutka. Samych radosnych chwil i tyle miłości, co ma teraz, to przez całe życie”;
„Spełnienia marzeń Henio. 10.06 rodzą się najfajniejsi ludzie”;
„Sto lat. Mały Radziulek normalnie” – komentowali fani.

Widać, że są państwo Majdanowie są bardzo szczęśliwi! A wasze pociechy kiedy przyszły na świat?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Małgorzata Rozenek zdradziła, kim są rodzice chrzestni jej dzieci. Zaskakujący wybór!
Jakiś czas temu gwiazda została spytana o to, czy ma już wybranych kandydatów na rodziców chrzestnych dla trzeciego syna. Oto, co powiedziała!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy