Małgorzata Rozenek-Majdan o presji wrócenia do formy po ciąży
fot. ONS.pl

Małgorzata Rozenek szczerze o tym, ile przytyła w ciąży!

Małgorzata Rozenek-Majdan już niedługo powita na świecie trzecie dziecko. Prezenterka zdradziła ostatnio, że nie narzeka na brak apetytu i opowiedziała, ile przytyła w trzeciej ciąży.
Katarzyna Gałązkiewicz
Małgorzata Rozenek-Majdan o presji wrócenia do formy po ciąży
fot. ONS.pl
Prowadząca słynny program „Perfekcyjna pani domu” już wkrótce urodzi swoje trzecie, upragnione dziecko. Małgorzata w wielu wywiadach podkreślała, że o potomka wspólnie z Radosławem Majdanem starała się bardzo długo. Dzieliła się także swoimi doświadczeniami z metodą in-vitro, i przyznawała, że liczne próby, które kończyły się niepowodzeniem, sprawiały, że traciła nadzieje na kolejne dziecko. Tym razem jednak szczęśliwie się udało, a para nie kryje radości, publikując szereg ciążowych zdjęć na Instagramie.

Ile przytyła w ciąży Małgorzata Rozenek-Majdan?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i lubi nawiązywać relacje z fanami. Zapytana w komentarzu pod jednym ze zdjęć, ile przybrała na wadze, gwiazda przyznała, że w trzeciej ciąży, przytyła ponad 20 kg.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Always Look on the Bright Side of Life☀️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)


„Pięknie Pani wygląda. Dużo Pani przybrała na wadze?” – zapytała jedna z fanek. Małgosia Rozenek-Majdan szczerze odpowiedziała: „Ponad 20 kg.
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.

Rozenek o opuchliźnie i tyciu w poprzednich ciążach

Rozenek-Majdan niedawno wyznała, że we wszystkich swoich ciążach dużo tyła – w pierwszej i drugiej odpowiednio 30 i 27 kg: 

„Jest mi po prostu ciężko, będąc trzy raz większa niż normalnie. Ja pamiętam ten stan z poprzednich ciąż. To jest taka sama sytuacja. Zawsze tyłam i puchłam sporo” – powiedziała w Dzień Dobry TVN.

Gwiazda nie ukrywa, że podczas ciąży doskwiera jej nadmierny apetyt. Ma zachcianki, na które sobie pozwala, bo uważa, że ciąża to nie czas na martwienie się figurą. Przyznaje także, że nie spieszy się z powrotem do formy sprzed ciąży.

Źródło: wizaż.pl

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy