Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek w czerwonej kreacji z dzieckiem na rękach. Kopiuje księżną Kate?

Wam też się wydaje, że zdjęcie, które opublikowała polska celebrytka, zostało zainspirowane ostatnimi wydarzeniami w Wielkiej Brytanii? A może Małgosia i Radek przygotowują się na przywitanie własnego "royal baby"?
Milena Oszczepalińska
Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. Instagram/m_rozenek
Patrząc na zdjęcie, jakie Małgorzata Rozenek-Majdan wrzuciła wczoraj do sieci, nie możemy oprzeć się wrażeniu, że celebrytkę ktoś do niego mocno zainspirował, a tym kimś jest brytyjska księżna, Kate, która właśnie po raz trzeci została mamą. Skąd ten wniosek? Sami zobaczcie!

Małgorzata Rozenek w czerwieni pozuje z niemowlakiem na rękach

Celebrytka niedługo po tym, jak księżna Kate pokazała się pierwszy raz publicznie z nowo narodzonym trzecim royal baby i zachwyciła wszystkich czerwoną sukienką, również opublikowała w sieci zdjęcie, na którym ubrana na czerwono trzyma na rękach małego chłopca. Przypadek? Być może tak, chociaż nie da się ukryć, że Małgorzata Rozenek ma aspiracje do bycia „królową”, więc może i w tym przypadku chciała wyglądać podobnie. Tak czy siak zdjęcie, które zamieściła na Instagramie, bardzo się nam podoba. Spójrzcie tylko na minkę tego małego szkraba. Prezenterka pod zdjęciem dodała też zabawny podpis. „Hrabia Joseph mnie zauroczył, ale chyba bez wzajemności” – napisała.

Tydzień z nagrodami na MamoToJa.pl! Codziennie nowy konkurs! Sprawdź, klikając w grafikę:

Redakcja poleca: Martyna Wojciechowska nie chce być tylko kucharką i odźwiernym dla swojej córki
Jaką mamą jest Martyna Wojciechowska? Czy macierzyństwo ją zmieniło? Czy podróże nie przeszkadzają w wychowaniu dziecka? Zobacz, jakie wartości przekazuje córce znana z działalności społecznej również na rzecz kobiet dziennikarka i podróżniczka.

Małgorzata Rozenek-Majdan stylizuje się na księżną

Choć wielu krytykuje celebrytkę za to, że w programach uczy inne kobiety, jak być damą, a sama nią nie jest, Małgorzata zdaje się tym nie przejmować. Wbrew negatywnym opiniom, czuje się damą. Jej stylizacje od czasu do czasu zdają się to potwierdzać. Ostatnio np. prezenterka pochwaliła się strojem, w którym faktycznie wyglądała bardzo wytwornie. Internauci nawet komentowali, że wygląda w nim „jak prawdziwa księżna”.

Ciekawe, czy gwiazda po cichu próbuje naśladować brytyjską księżną i czy może sama z obecnym mężem, Radkiem Majdanem, też chciałaby powitać za jakiś czas swoje „royal baby”. Przypominamy, że Małgorzata ma dwóch synów ze związku z poprzednim mężem, aktorem Jackiem Rozenkiem, ale Radosław póki co nie ma własnych dzieci. Myślicie, że para szykuje się na powiększenie rodziny?

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy