Małgorzata Rozenek, syn Rozenek, sesja Małgosi Rozenek
fot. Instagram

Rozenek kwitnie tydzień po porodzie. „Umyta głowa to teraz luksus!”

Zaledwie tydzień po porodzie Małgosia Rozenek pokazała się z synkiem w uroczej sesji zdjęciowej. Mały Henio rośnie jak na drożdżach, ale to piękna mama przyciąga spojrzenia!
Magdalena Drab
Małgorzata Rozenek, syn Rozenek, sesja Małgosi Rozenek
fot. Instagram
Małgorzata Rozenek tydzień temu została mamą trzeciego syna i z tej okazji zapozowała do mini sesji zdjęciowej. I choć świeżo upieczona mama przekonuje, że przy noworodku brakuje jej czasu na odpoczynek, a nawet umycie włosów, to na zdjęciach wygląda jak milion dolarów! Równie uroczo prezentuje się mały Henio Majdan oraz wnętrza ich rodzinnego domu.

Małgosia Rozenek tydzień po porodzie

Niemal od samego porodu Małgosia Rozenek relacjonuje w sieci najważniejsze chwile z synkiem i rodziną. Na zdjęciach pokazała już wyprawkę dla noworodka, wózek dla synka i pierwsze wspólne dni w domu. A że od porodu minął już tydzień, Rozenek postanowiła „zaszaleć” i wziąć udział w specjalnej, domowej sesji zdjęciowej. Choć Małgosia nie raz już przyznała, że połóg jest dla niej trudnym doświadczeniem, na zdjęciach widać piękną, uśmiechniętą mamę trzymającą na rękach spokojne, słodko śpiące dziecko. „Dziś Henryczek skończył tydzień, z tej okazji Mama Henryczka umyła głowę, a co? Jak szaleć to szaleć!” − napisała pod postem na Instagramie. „Umyta głowa to teraz luksus!”, „Cudnie wyglądacie!” − komentują fani. Chyba każda mama zrozumie ten żartobliwy post Rozenek, choć nie każda może się pochwalić fryzurą jak u Małgosi zaledwie tydzień od porodu.

Redakcja poleca: Małgorzata Rozenek zdradziła, kim są rodzice chrzestni jej dzieci. Zaskakujący wybór!
Jakiś czas temu gwiazda została spytana o to, czy ma już wybranych kandydatów na rodziców chrzestnych dla trzeciego syna. Oto, co powiedziała!

Ubranka i dodatki synka Małgosi Rozenek

Niedawno czujni fani wypatrzyli, że mały Henio nosi ekologiczne ubranka z bawełny organicznej. Na kolejnych zdjęciach widać, że mama nieustannie dba o stylową garderobę synka − tym razem Henio na potrzeby sesji został ubrany w koszulkę z misiem, rozpinaną błękitną bluzę i spodenki.   


W domu Rozenek nie brakuje też modnych dodatków, które dodają charakteru wnętrzom. Ale niewielkie, mięciutkie pufy to nie tylko styl, ale także ogromna wygoda. Małgosia używa pufy, by opierać na niej nogi, kiedy wypoczywa z synkiem na fotelu.

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy