Małgorzata Rozenek z synami na paradzie równości
fot. Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan z synami na paradzie równości. Podzieliła fanów

Małgorzata Rozenek-Majdan naraziła się swoim fanom. Po tym, jak pokazała zdjęcia z parady równości, na których pozuje ze swoimi synami, w mediach społecznościowych rozpętała się prawdziwa burza.
Sylwia Arlak
Małgorzata Rozenek z synami na paradzie równości
fot. Instagram
Parada równości zawsze wzbudza skrajne emocje wśród Polaków. Celebryci, którzy wzięli udział w wydarzeniu, spotkali się z ogromną krytyką ze strony części swoich fanów. „Dostało się” m.in. Małgorzacie Rozenek-Majdan. 

Małgorzata Rozenek-Majdan wspiera społeczność LGBT

Celebrytka wybrała się na spacer z synami: Henrykiem, Stanisławem i Tadeuszem. Maszerowała ulicami Warszawy w tęczowych barwach. „Dziękuję, że mogliśmy z wami być” – napisała na Instagramie. 
 

Jedni chwalili prezenterkę i dziękowali jej, że zabrała głos w ważnej sprawie. Inni podkreślali, że biorąc udział w podobnych wydarzeniach, daje zły przykład swoim dzieciom.

„Tolerancji można uczyć inaczej... Niekoniecznie latając z flagami i parasolami”;
„Czy wy już całkiem powariowaliście? Nie o taką Polskę walczyli nasi przodkowie. Nie mam nic przeciwko orientacji seksualnej, ale co do pani to się zawiodłam. (...) Ja tylko czekam, kiedy wy ludzie pójdziecie po rozum do głowy, aż żal patrzeć, jaki ten świat dziś jest głupi i jaka przyszłość czeka moich synów”;
„Co pani tym synom pokazuje? Chciałaby pani mieć syna geja? Raczej nie. Rozumiem, że jutro parada hetero? Akurat homo mają się w Polsce dobrze”;
„Szkoda, że w Polsce nie uczą dzieci tolerancji, a niektórzy rodzice są homofobami, to te dzieci są biedne! Tolerancja nowe słowo do nauczenia!” – komentowali obserwatorzy Małgorzaty Rozenek-Majdan.

A wy byliście na paradzie?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy