Rozenek zaczęła rodzić
fot. screen Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek zaczęła rodzić: „przyszedł czas”! Gwiazdy i fani trzymają kciuki

„Ruszamy w jedną z najważniejszych podróży naszego życia” - napisała wczoraj późnym wieczorem Małgorzata Rozenek. Spakowana do porodu, wyruszyła do szpitala.
Karolina Stępniewska
Rozenek zaczęła rodzić
fot. screen Instagram/m_rozenek
„Przyszedł czas... ruszamy w jedną z najważniejszych podróży naszego życia 💕 Trzymajcie kciuki 🍀” - prosi Rozenek na Instagramie. Czy jej trzeci syn i pierwsze dziecko ze związku z Radosławem Majdanem już jest na świecie? Na razie profile rodziców na Instagramie milczą. Co może oczywiście znaczyć, że poród trwa lub że rodzice są tak zajęci swoim nowym szczęściem, że nie mają czasu na media społecznościowe. Trudno im się dziwić!

9 czerwca, przed 22.00, Instagram wstrzymuje oddech

Stylowa i wyraźnie przejęta Małgorzata Rozenek zamieszcza wymowne zdjęcie przy drzwiach wyjściowych z domu. Obok zestaw toreb do szpitala. Na ten moment czekała cała rodzina, przyjaciele i fani celebrytki. Gwiazda jest już po terminie porodu, a media od kilku tygodni spekulują, że dziecko już jest na świecie. Tym razem jednak sama przyszła mama postanowiła ogłosić światu, że poród się rozpoczął. Wiemy, że dziecko ma przyjść na świat przez cesarskie cięcie, ale Rozenek chciała czekać na naturalne rozpoczęcie akcji porodowej, zamiast z góry ustalać termin zabiegu.
 
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?

Szczęście Rozenek i Majdana

Para od dawna marzyła o dziecku. W końcu udało się - dzięki procedurze in vitro Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mogli ogłosić światu radosną nowinę. Od tego czasu fani i przyjaciele pary z wypiekami na twarzy śledzili przebieg ciąży Małgosi, przygotowania do porodu, kompletowanie wyprawki. Pierworodny syn Majdana i trzeci Rozenek będzie nosić tradycyjne imię, podobnie jak jego bracia

Myślimy ciepło o prezenterce i jej mężu. Wszystkiego dobrego!!!

Jeśli podobają ci się walizki Małgorzaty Rozenek, podobne zestawy w tym kolorze kupisz tutaj (w niezłych cenach!):


Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy