Henio Majdan w bujaczku i skarpetach
fot. Instagram

Rozenek ma sposób na usypianie Henia, ale fanki się martwią: „Nie spadnie??”

Małgosia Rozenek pokazała, jak usypia Henia: chłopczyk kołysany w bujaczku zasnął w kilka chwil. Fani zwrócili jednak uwagę także na ubranie niemowlaka − ich zdaniem Rozenek popełnia wielki błąd i nie dość, że ryzykuje upadek dziecka z dużej wysokości, to jeszcze je przegrzewa!
Magdalena Drab
Henio Majdan w bujaczku i skarpetach
fot. Instagram
Małgorzata Rozenek chętnie pokazuje, jak spędza czas z najmłodszym synkiem, a fani mogą dzięki temu podejrzeć, jak opiekuje się maluszkiem. Nie obywa się bez złośliwych komentarzy i wytykania błędów: Rozenek zarzucano m.in., że niepotrzebnie kładzie dziecko na dużej poduszce czy wkłada Henia do kołyski, która buja się w przód i w tył zamiast na boki. Tym razem fani skrytykowali perfekcyjną mamę za używanie bujaka i przegrzewanie dziecka. Czy słusznie?

Małgosia Rozenek szkodzi synkowi?

Małgorzata Rozenek to doświadczona mama trójki dzieci, nic więc dziwnego, że jest konsekwentna w swoich decyzjach wychowawczych i raczej nie przejmuje się krytyką w mediach społecznościowych. Gdy krótko po porodzie Rozenek żaliła się fanom, że połóg to dla niej wyjątkowo trudny czas, złośliwi od razu zwrócili uwagę, że niepotrzebnie używa smoczka i buja noworodka w bujaczku, który może źle wpłynąć na kręgosłup dziecka. Młoda mama, mimo zmęczenia i wahań nastroju, które zwykle towarzyszą kobietom po porodzie, odnosiła się do tych uwag z dystansem i poczuciem humoru.

Teraz temat bujaka powrócił, bo Rozenek znów pochwaliła się, jak szybko Henio zasypia kołysany na leżaczku. „Ja Cię kocham, a Ty śpisz 😁 wystarczyło trochę pobujać” − napisała Małgosia. „A bujaczki to serio nie są zdrowe dla dzieci, ale każdy rodzic sam decyduje” − odpowiadają internauci. Uspokajamy: dobrze wyprofilowany bujaczek, z odpowiednią wkładką dla noworodków i niemowląt, nie zaszkodzi dziecku, a może być wręcz wybawieniem dla zajętych rodziców − maluszek może zająć się zabawkami i z pozycji półleżącej spokojnie obserwować domowników albo... zasnąć. Warto tylko pamiętać, by dziecko nie spędzało w bujaku zbyt wielu godzin. Zakładamy, że Małgosia postawiła swój bujaczek Fisher-Price na stole tylko na chwilę.
Redakcja poleca: Małgorzata Rozenek zdradziła, kim są rodzice chrzestni jej dzieci. Zaskakujący wybór!
Jakiś czas temu gwiazda została spytana o to, czy ma już wybranych kandydatów na rodziców chrzestnych dla trzeciego syna. Oto, co powiedziała!

Małgosia Rozenek przegrzewa dziecko?

Mały Henio słodko zasnął w bujaczku, a pod postem Rozenek fani zachwycają się jego urodą. Część z nich jednak zauważyła, że niemowlak ma na stópkach skarpety − ich zdaniem zbyt grube! Czy maluszkowi nie jest za gorąco, zwłaszcza że mamy lato? Cóż, należy założyć, że mama wie najlepiej, jak ubrać dziecko. Gdy niemowlę ma chłodne stopy, nawet latem w domu można zakładać mu skarpetki. Tym bardziej że na zdjęciu widać, że poza skarpetkami Henio Majdan ma na sobie jedynie body z krótkim rękawem i nie jest przykryty kocykiem − na pewno się nie przegrzeje! Przy okazji przypominamy: niemowlę nie potrzebuje czapeczki w domu, a na dworze − gdy temperatura przekracza 15 stopni C.

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy