Małgorzata Rozenek zdradziła, kim są rodzice chrzestni jej dzieci. Zaskakujący wybór!

Jakiś czas temu gwiazda została spytana o to, czy ma już wybranych kandydatów na rodziców chrzestnych dla trzeciego syna. Oto, co powiedziała!
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan już wkrótce zostaną rodzicami syna. Gwiazda ma już dwoje dzieci z poprzedniego małżeństwa, natomiast dla piłkarza rodzicielstwo to nowy temat. Oboje bardzo skrupulatnie przygotowują się do momentu powitania na świecie kolejnego członka rodziny. Jakiś czas temu ujawnili nawet, że mają już wybrane imię. A czy para ustaliła, kto zostanie rodzicami chrzestnymi chłopca? Zdziwicie się, jaka jest decyzja Małgorzaty!

Kogo Małgorzata Rozenek-Majdan wybiera na rodziców chrzestnych dla swoich dzieci?

Gwiazda zapytana o to przez reporterkę party.pl przyznała, że u nich sytuacja wygląda nieszablonowo. Dlaczego? Ponieważ obydwaj synowie Małgorzaty i Jacka Rozenków mają za rodziców chrzestnych… swoich dziadków, rodziców celebrytki.

Prezenterka wyjaśniła, że doskonale wie, jak to bywa z relacjami w rodzinach. Nawet gdy obecnie są one dobre i bliskie, nigdy nie wiadomo, czy za jakiś czas nie rozluźnią się na tyle, że chłopcy mogliby zostać pozbawieni częstego kontaktu z chrzestnymi. Przezornie więc gwiazda zdecydowała się na to, by rodzicami chrzestnymi jej dzieci były osoby naprawdę jej najbliższe, czyli jej rodzice. Słyszeliście o podobnym przypadku?

Zobacz też: Poród naturalny czy cesarka? Jak urodzi Magorzata Rozenek-Majdan?

Czy trzeci syn również będzie miał dziadków za chrzestnych?

Małgorzata Rozenek zdradziła, że właściwie w ogóle nie myślała jeszcze o chrzcie. Natomiast jeśli się on odbędzie, jest duże prawdopodobieństwo, że tym razem również rodzice prezenterki zostaną poproszeni o bycie chrzestnymi dla syna Małgorzaty i Radosława.

Co sądzicie o tym pomyśle? Zdradźcie też, czym wy się kierujecie, wybierając rodziców chrzestnych dla swoich dzieci i czy zawsze są to osoby z rodziny, czy może przyjaciele, znajomi? Dajcie znać w komentarzach!

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 0 na 0 głos

Zobacz także

Popularne tematy