Małgorzataa Socha w trzeciej ciąży
fot. ONS

Małgorzata Socha po raz trzeci zostanie mamą. Czy kolejne dziecko wiele zmieni w jej życiu?

Gwiazda seriali "Na wspólnej" oraz "Przyjaciółki" po raz trzeci zostanie mamą. Aktorka ma już dwie córki. Czy tym razem urodzi synka?
Małgorzataa Socha w trzeciej ciąży
fot. ONS
Małgorzata Socha podczas swojej spektakularnej kariery osiągnęła już prawie wszystko. Od lat zalicza się do najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda z powodzeniem wciela się w barwne postacie w popularnych serialach, takich jak "Brzydula", "Na wspólnej" czy "Przyjaciółki".  Mężem Małgorzaty Sochy jest Krzysztof Wiśniewski, z którym aktorka ma dwie córki. Para od lat żyje w udanym związku. Małgosia doskonale łączy życie zawodowe z życiem prywatnym - udowadnia to nie tylko dlatego, że jest niezwykle zaangażowana w aktorstwo, ale przede wszystkim w macierzyństwo. Jak sama wielokrotnie podkreśla, rodzina jest dla niej najważniejsza.

Szczęśliwa mama dwóch córek

Wiele lat temu w jednym z wywiadów Małgorzata Socha wyznała, że rola mamy to najważniejsza rola w życiu. W 2013 roku urodziła się jej pierwsza córeczka Zosia. Cztery lata później na świecie pojawia się kolejna pociecha aktorki - Basia. Niedawno młodsza córeczka aktorki świętowała swoje pierwsze urodziny. Wówczas Małgosia uchyliła rąbka tajemnicy, że poważnie myśli o powiększeniu rodziny: „Bycie mamą to szalenie trudna sprawa. Najłatwiej jest oceniać, kiedy nie ma się swoich dzieci, wtedy jest się mądrzejszym i wie się najwięcej. Kiedyś mi się wydawało, że jako mama będę dyscyplinująca, konsekwentna, wyznaczająca granice. Zaznaczam: wydawało mi się” - powiedziała w wywiadzie dla Party. „Dziecko naturalnie próbuje przesuwać granice, sprawdzać, na ile może sobie pozwolić. Czy i na ile mu się to uda, zależy wyłącznie od nas. Uważam, że rodzice powinni częściej dyscyplinować siebie niż swoje dzieci” - dodała.
 
Redakcja poleca: Jak Joanna Jabłczyńska zaczynała karierę? - obejrzyj wywiad
Zaczynała w zespole Fasolki, potem był program Tik-Tak i Teleranek. Dziś gra w filmach, serialach, bierze udział w akcjach charytatywnych i... pracuje jako radca prawny! Jak wyglądały początki kariery Joanny Jabłczyńskiej? Obejrzyj wypowiedź gwiazdy!

W ciąży po raz trzeci

Gdy Małgosia zaszła w drugą ciążę bała się, czy drugie dziecko pokocha tak samo mocno jak pierwsze. W końcu wyznała, że matczyne serce nie dzieli miłości pomiędzy jedną pociechą a drugą. "Okazało się, że moje serce jest tak pojemne, że może zmieścić te dwa kochane serduszka i kocham moje dzieci równie mocno." - zdradziła podczas konferencji akcji społecznej: „Wspieramy was od 1. dnia”  Teraz gwiazda serialu Na Wspólnej spodziewa się kolejnego dziecka. Póki co jednak Małgosia skupia się na wychowywaniu córek. Choć to one są dla niej najważniejsze, aktorka cieszy się, że po raz trzeci zostanie mamą. Małgorzata Socha wielokrotnie podkreślała, że w kwestii liczby dzieci nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Wygląda na to, że dotrzymała obietnicy. Ciekawe tylko czy tym razem będzie to chłopiec? Jak na razie nie wiadomo, jakiej płci będzie trzecie dziecko aktorki. Z pewnością, gdy przyjdzie odpowiednia chwila, Małgosia podzieli się z fanami tą informacją.

Małgosia Socha promienieje urodą i naprawdę trudno stwierdzić czy spodziewa się chłopca czy kolejnej dziewczynki. A wy jak sądzicie? Czekamy na komentarze!

Źródło: Viva.pl

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy