Małgorzata Socha stylizacje
fot. ONS

Małgorzata Socha pokazała rozczulające zdjęcie z córką. Fanki są zachwycone!

Małgorzata Socha po raz pierwszy pokazała zdjęcie młodszej córki. Opublikowała je na Instagramie, a internautki nie szczędziły pozytywnych komentarzy.
Małgorzata Socha stylizacje
fot. ONS

Małgorzata Socha ma szczęście zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Aktorka nie może narzekać na brak pracy. Regularnie pojawia się w wielu polskich serialach i filmach kinowych. Jedną z jej najlepszych ról serialowych była rola Violetty Kubasińskiej w "Brzyduli". Przysłowia serialowej Violi to dziś wręcz klasyka. Obecnie Sochę możemy ją oglądać w "Przyjaciółkach" i "Na Wspólnej". 

Mężem Małgosi Sochy jest Krzysztof Wiśniewski, z którym aktorka ma dwie córki. Para od lat żyje w szczęśliwym związku. Ostatnio Socha postanowiła opublikować zdjęcie młodszej córki, która na świat przyszła w styczniu tego roku. Z postu na Instagramie wynika, że Basia pomagała mamie w przygotowaniach do wyjścia na galę 25-lecia działalności Polsatu. 

 

#ręce#pełne#roboty #polsat #25-lecie #gala🎶🎊🎉 #makeup #makeuprevolution

Post udostępniony przez @malgosia_socha


"Ręce pełne roboty. Polsat. 25-lecie. Gala" - napisała Małgorzata Socha pod zdjęciem. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek, które zachwyciły się tym, co jest na fotografii. 

"Ale pomocnik nieoceniony", "My mamy już tak mamy", "Szacunek za łączenie pracy z czasem dla dzieci" - pisały fanki. 

Czy wam również podoba się zdjęcie Małgorzaty Sochy z córką Basią? Czekamy  na komentarze!

Zobacz także:
UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.   

 

Redakcja poleca: Małgorzata Socha szczerze o macierzyństwie: „Tak, bałam się, czy drugie pokocham tak samo!”
Czy drugie dziecko jest łatwiejsze? Czy kocha się je tak samo jak pierwsze? Zobacz, co Małgorzata Socha, najsympatyczniejsza z „Przyjaciółek”, mówi o swoim drugim macierzyństwie.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy