Małgorzata Socha świętuje urodziny syna
fot. Instagram

Małgorzata Socha świętowała 3. urodziny syna. Chłopiec ma niesamowitą fryzurę!

Małgorzata Socha wyprawiła synowi niezapomniane urodziny: był ogromny tort z bohaterami ulubionej bajki, dmuchanie świeczek i goście. Na zdjęciach widać, że chłopiec odziedziczył po mamie przepiękne włosy!
Magdalena Drab
Małgorzata Socha świętuje urodziny syna
fot. Instagram
Małgorzata Socha urządziła przyjęcie na 3. urodziny synka, Stasia. Aktorka nie kryła wzruszenia – było mnóstwo emocji!

Małgorzata Socha świętowała urodziny synka

Gwiazda pokazała zdjęcia z urodzin syna. Najmłodsze dziecko aktorki skończyło już 3 lata, ten dzień był więc wyjątkowo uroczysty. Staś najwidoczniej jest fanem bajki Psi Patrol, bo mama kupiła mu ogromny tort z bohaterskimi pieskami. Wyglądał naprawdę okazale!

Chłopiec dzielnie zdmuchnął świeczki, a wzruszona Małgorzata Socha przyznała, że każde takie święto traktuje bardzo sentymentalnie:

„Ten oto BOSKI mężczyzna ze zdjęcia skończył 3 lata! Każde kolejne urodziny to dla mnie ogromne emocje, pewnie jak dla każdego rodzica. Uświadamiają jak szybko leci czas i jak szybko te małe szkraby rosną. A ja każdego dnia jestem w nim zakochana coraz bardziej, wprost proporcjonalnie do wieku.” – napisała czule aktorka.

Przy okazji urodzin internauci zwrócili uwagę na bujną czuprynę małego Stasia – dziecko z pewnością odziedziczyło te piękne blond włosy po mamie!

Przyłączamy się do najlepszych życzeń dla malucha!

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak zrobić ozdobną cyfrę
Dekoracje to połowa sukcesu każdego udanego przyjęcia dla dzieci. Zobacz jak zrobić ozdobną cyfrę, która wzbudzi zachwyt i zazdrość gości.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy