Małgorzata Socha
fot. ONS

Małgorzata Socha świętuje roczek córki. Wybrała piękny tort!

Aktorka opublikowała zdjęcie, na którym trzyma w dłoniach imponujący tort z napisem "Roczek Basi".
Małgorzata Socha
fot. ONS
To był wyjątkowy rok dla Małgorzaty Sochy. Dokładnie rok temu na świat przyszła jej córeczka Basia. Przypomnijmy, że aktorka wychowuje już jedną córkę. W 2013 roku na świat przyszła Zosia.

Gwiazda serialu "Przyjaciółki" przez długi czas nie ujawniała informacji o ciąży. Mimo to, znajomi oraz fani aktorki doskonale wiedzieli, co jest grane i gdy tylko Basia przyszła na świat, posypały się gratulacje. Teraz internauci składali życzenia urodzinowe córce aktorki, która obchodziła swój pierwszy roczek. Małgorzata Socha postanowiła z tej okazji podzielić się odrobiną szczęścia z fanami na Instagramie.
 

Małgorzata Socha udostępniła zdjęcie, na którym trzymając w dłoniach imponujący tort z napisem „Roczek Basi”. Od razu widać, że aktorka promienieje i cieszy się chwilą. Widać to po jej oczach, które śmieją się na widok strzelających z tortu sztucznych ogni.

Bycie mamą to najlepsze co mogło mi się w życiu przydarzyć. Pierwszy rok życia to w końcu już poważna sprawa…#happybirthday Basiu – napisała aktorka na Instagramie.

Fani byli zachwyceni i od razu rzucili się składać dziewczynce życzenia. Wszystkiego najlepszego dla Basi i mamy oczywiście! Wszystkiego najlepszego dla Basi. Dużo zdrówka Basiu i cudownego życia maleńka! - pisali w komentarzach, których było wyjątkowo dużo.

My również składamy Basi serdeczne życzenia urodzinowe!

Zobacz także:
Redakcja poleca: Jak wybrać prezent na roczek - typy redakcji ze sklepu Mamissima - film
Zobacz propozycje ciekawych i pięknych prezentów na pierwsze urodziny dziecka, które dostarczą maluchowi wspaniałej zabawy na wiele dni. Sprawdź nasze typy prezentów na roczek.
Oceń artykuł

Ocena 1 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy