Małgosia i Paweł z programu "Rolnik szuka żony" będą mieli drugie dziecko
fot. Instagram/rolnikwszpilkach/kolaż mamotoja.pl

Małgosia Borysewicz jest w drugiej ciąży! Ogłosiła nowinę w Dzień Mamy

Popularna rolniczka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem ciążowego brzuszka i dodała poruszający wpis z okazji Dnia Matki.
Milena Oszczepalińska
Małgosia i Paweł z programu "Rolnik szuka żony" będą mieli drugie dziecko
fot. Instagram/rolnikwszpilkach/kolaż mamotoja.pl
Małgosia i Paweł Borysewicz to jedna z popularniejszych par, które poznały się w programie „Rolnik szuka żony”. W dodatku jako jedni z nielicznych stworzyli szczęśliwy związek, który przetrwał po zakończeniu telewizyjnego show.

Ponieważ zdobyli ogromną sympatię widzów, nadal chętnie dzielą się swoim życiem w mediach społecznościowych. Profil rolniczki na Instagramie ma już prawie 140 tysięcy obserwatorów. To stamtąd fani Małgosi i Pawła mogą dowiadywać się, co u nich słychać. A dzieje się sporo! Rolniczka przy okazji wpisu z okazji Dnia Matki opublikowała zdjęcie sporego ciążowego brzuszka. Para już wkrótce zostanie rodzicami po raz drugi!

Małgosia Borysewicz z programu „Rolnik szuka żony” jest w drugiej ciąży

Rolniczka na ogłoszenie tej radosnej nowiny czekała aż do Dnia Matki. Na Instagramie pojawił się właśnie poruszający wpis Małgosi, w którym szczególną uwagę przykuły jej słowa o tym, że wraz z mężem czeka na swoje drugie szczęście. Pochwaliła się też zdjęciem z brzuszkiem, które wszystko wyjaśniło.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

Pod zdjęciem znalazł się wpis rolniczki: „Dziś Dzień Mam, moje święto, jakby nie było. To też dzień, gdy swojej mamie chcę powiedzieć „dziękuję za wszystko”. Dziękuję też Wam, że trzymaliście kciuki. Przed nami trochę czasu do 2. szczęścia! Ale cieszymy się ogromniaście! Wszystkie momenty macierzyństwa mają swój urok, jednak usłyszeć od swojego dziecka słowo MAMA zmiękczyłoby największego twardziela. Kocham te momenty wszystkie!”

Zobacz także: Rolniczka Małgosia przytyła w pierwszej ciąży 20 kg. Czy udało jej się wrócić do dawnej wagi?
Redakcja poleca: Ciążowe brzuszki polskich gwiazd [WIDEO]
Wszystkie przyszłe mamy są piękne, a rosnący brzuszek to powód do dumy i chwalenia się. Zobaczcie najpiękniejsze zdjęcia z sesji magazynu Viva! polskich gwiazd w ciąży i... zainspirujcie się! Sesja zdjęciowa z brzuszkiem to niesamowita rodzinna pamiątka – nie tylko dla celebrytek!

Będzie chłopiec czy dziewczynka?

Niestety na razie ani Małgosia, ani Paweł nie zdradzili, jakiej płci jest drugi maluszek, ani kiedy nastąpi rozwiązanie. Sądząc jednak po rozmiarach brzuszka, nastąpi to całkiem niedługo. Przypominamy, że para jest już rodzicami Rysia, który w lutym skończył rok.  

Szczęśliwym rodzicom gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

Źródło: Instagram, party.pl

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy